Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βλεποντας τις φωτος και διαβαζοντας την κριτικη του συναγωνιστη ειπα να επισκεφτω, και καλα εκανα!
Προκειται για μια κοπελα στη μεση της δεκαετιας των 20, λεπτη/γυμνασμενη (κοιλιακοι, φλεβες στα πελματα, ωραιες γαμπες) με προσωπο κλασικο ουκρανικο, οχι τοσο εντυπωσιακο οσο αυτο των φωτογραφιων αλλα μια χαρα!
Την ωρα που μπηκα στο δωματιο βγηκε η Ντανα, με τετοια μυστικοπαθια που σχεδον δεν την ειδα! Κριμα, γιατι την ειχα στα υποψην κι αν την εβλεπα ισως να ενισχυοταν η αποφαση μου. Πληρωσα και πηγα για μπανιο. Οταν βγηκα η Αννα φοραγε ενα δερματινο τζακετ ανοιχτο και φαινοντουσαν τα μικρα αλλα καυλωτικα βυζια της, ενα στρινγκ και γοβες. Καυλα! Αρχισαμε τα φιλια και το χουφτωμα. Επεσα γρηγορα για ποδολαγνεια, Νο 35 το ποδι και πολυ ωραιο! Καμαρες, φλεβες, ολα ωραια. Ποδομαλακια, γαμησα γαμπες, εγλυψα ποδια, βυζια, μασχαλες, κοιλια, τα παντα. Της ζητησα δαχτυλο κι αρχισε να γλυφει αρχιδια. Γλυφει και κωλο με εξτρα 30Ε. Με δαχτυλιαζε πολυ ωραια ακαποτα και με φιλαγε με γλωσσα, βαθια... Μετα βαλαμε το στραπ, επεσα στα 4 στο πατωμα και αυτη με τις γοβαρες φορεμενες ηρθε πισω μου και με καρφωσε. Μπηκε λιγο δυκολα αλλα μετα το πηγε πολυ καλα! Το ενα ποδι στο γονατο, τα ποδια της ηταν πολυ ωραιο θεαμα! Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι και με πηρε στα ισια. Οι κοιλιακοι της πολυ ωραιοι, με φιλαγε και με πηδαγε πολυ βαθια και ακουραστα! Συνεχισαμε για λιγη ωρα γιατι μου αρεσε ετσι, μεχρι που εχυσα πανω στο six pack της μεγαλη ποσοτητα, κι ας ηταν απο πανω μου!
Εδω ενα μικρο φαουλ, τη ρωτησα αν εχουμε ωρα και μου ειπε οχι, οποτε πλυθηκα, σκουπιστηκα, βγηκα και μιλαγαμε, εγλυψα παλι λιγο τις ποδαρες πριν φυγω και οταν υστερα απο ολα αυτα ντυθηκα και βγηκα ειχαν περασει 25' απο τοτε που μπηκα... οταν πληρωνω μισαωρο, θελω μισαωρο!
Κατα τα αλλα πολυ ωραια, θα ξαναπηγαινα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, doc_lin, ramada και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2018
Κρίμα την κοπέλα την χαραμισες με το στράπ!
10 Οκτωβρίου, 2018
τι αλλο θα διαβασω εχει το ωραιο το μουνακι και καθεται στα τεσσερα να τρωει στραμπον τι να πω θεε μου
10 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουμάντο στα γούστα του άλλου ή στο πορτοφόλι δεν χρειάζεται να κάνουμε νομίζω...ο καθένας με τις ορέξεις του ρε μάγκες
11 Οκτωβρίου, 2018
Ρε moschic και mailakos (καλα, εσυ ουτε να το γραψεις δεν ξερεις), ξεχασα να σας ρωτησω πριν παω.... ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ, ΒΛΑΚΕΣ! Κουμαντο στον δικο σας κωλο!
11 Οκτωβρίου, 2018
moshick και mailakos εισαστε πολυ μαλάκες αντι να λέτε ευχαριστώ που το παλικάρι γραφει καθόσαστε κ κρίνεται σαν μαλακισμένα. Σχόλια σαν κ αυτα εκτος απο αχρείαστα είναι κ βλακώδη
14 Οκτωβρίου, 2018
Μακάρι να με στραπονάριζε κι εμένα ένα τέτοιο μουνί! Θα έχυνα σε δευτερόλεπτα!Ματάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6