Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 64 10
Sex Studio 108116
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γειά σας και πάλι αγαπητοί. Επισκέφθηκα για δεύτερη φορά το εν λόγω studio, την Δευτέρα 15/10, 20:00 το βράδυ. Από την πρώτη μου επίσκεψη σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος.

Η τσατσά - διαφορετική από την πρώτη φορά - ευγενέστατη. Μου ανέλυσε τα προγράμματα. Μετά βγήκε και παρουσιάστηκε η Annette. Γύρω στα 27-28 ετών, Ισπανίδα - με πτυχία στο "ισπανικό", όπως μου είπε η τσατσά - 1,70 περίπου ύψος, μεσαίου μεγέθους στήθος, μαυρισμένη, με πεταχτό κωλαράκι. Τελείως προστυχόφατσα. Με κάβλωσε τόσο που την είδα, που πήρα το πρόγραμμα των 100: μασάζ, ισπανικό, 69, ποδολαγνία κλπ.

Ευχάριστη προσωπικότης, ομιλητικοτάτη, με αγκάλιασε στην αρχή για να ζεσταθώ, διότι έξω έκανε ψωλόκρυο. Μασαζάκι, χωρίς βιασύνη, ισπανικό για κανένα πεντάλεπτο, πίπα, 69 και ξεκινήσαμε με αυτή από πάνω. Μιλούσε συνέχεια η πουτάνα: χτύπησες τον πάτο του μουνιού μου, με ξεσκίζεις, με κάνεις και χύνω κλπ. Σε κάποια φάση δεν άντεξα από αυτά που άκουγα και "γαμήθηκα" στα γέλια. Ήταν τέτοιος ο τρόπος που τα έλεγε, που κανείς δεν θα άντεχε. Πέρασα ένα ευχάριστο 25λεπτο.

Η εντύπωση μου ήταν καλή και επισκέφθηκα ξανά το studio την άλλη μέρα, κατα τις 12:00 το μεσημεράκι. Μου άνοιξε άλλη τσατσά - καλά, πόσες έχουν; - και μου μίλησε για την Mendy. Βγαίνει λοιπόν η Mendy και εκεί τα χρειάστηκα. Πανύψηλη Γερμανίδα, μοντέλο, μελαχροινή, γύρω στα 26, μαυρισμένη με καταγάλανα μάτια. Απίστευτος συνδυασμός. Η ειδικότητά της: το πρωκτικό. Πήρα το πρόγραμμα των 60, μασάζ και σεξ.

Περάσα στο δωμάτιο και για πρώτη φορά είδα τις τηλεοράσεις που ήταν κρεμασμένες να δουλεύουν και να παίζουν τσόντα. Έρχεται και η Mendy, γδύνεται και εκτός από το φοβερό κορμί της, αποκαλύπτονται και κάτι φοβερά τατουάζ που έχει στη μέση και στην πλάτη. Στη διάρκεια του μασάζ, μου είπε ότι είναι 1 χρόνο στην Ελλάδα και ότι της αρέσει αυτό που κάνει. Αφού γαμηθήκαμε, μου ζήτησε να χύσω στα χέρια της. Χαλάω χατήρι;

Όπως έχω γράψει και σε προηγούμενη κριτική, ο χώρος είναι πολύ περιποιημένος και πολύ καθαρός. Αρχοντικός. Έχω βρεί νεαρά κορίτσια που δεν σου λένε όχι, δεν παραπονιούνται και δεν βιάζονται. Το μαγαζί γενικά, δεν είναι τίγκα στην πελατεία, αλλά αυτό που κάνουν, το κάνουν σωστά. Χαλάλι τα ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού