Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι τυφώνες οι βροχές και οι κατι(γίδες) Μεγάλο χαμόγελο ολοκλήρωσαν το πέρασμα τους.....

Σειρά του τυφώνα Karina...!Προσκύνημα

Όταν είχα δει τις φωτογραφίες της στα coming λέω αυτή τη κοπέλα θα τη γνωρίσω...Γλώσσα
Είχε και άλλες επιλογές αλλά για να είμαι ειλικρινής το πρόγραμμα των άλλων κοριτσιών ήταν λίγο πιο ακριβό στο μισάωρο.Money Mouth
Ένα μηνυματάκι ήταν αρκετό ώστε η Λίνα να ρυθμίσει το ραντεβού!Ματάκι

Έφτασα στο ξενοδοχείο και παρέλαβα τον αριθμό του δωματίου.
Υποδοχή από την Καρίνα με σέξυ νυχτικό σε μπεζ απόχρωση.Από μέσα μόνο το δαντελωτό στριγκάκι της...ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
Ως προς την περιγραφή,θα συναντήσετε το κορίτσι που βλέπετε στις σελφι που έχει.Έτσι ακριβώς είναι τα μαλλιά της και το πρόσωπο της.Τα χείλια της έχουν δεχθεί προσθετική όπως και το στήθος της,το αναφέρω αν και φαίνεται από τις φώτο.Αρκετά τατουάζ σε όλο το κορμί της,πετυχημένα όμως με χρώμα έχει "επενδύσει" σωστά στη βελονα!Τουλάχιστον εμένα μου άρεσαν όλα πάνω της!Έχει και πίρσινγκ κάτω χαμηλά...ΕμμμμΈρωτας

Επικοινωνία άψογη σε αγγλικά.Γνωρίζει πάρα πολύ ελάχιστα ελληνικά!Είναι το πρώτο της τουρ στην χώρα μας αλλά μας έχει "επισκεφτεί" για διακοπές στο παρελθόν...

Προκαταρκτικά άψογα με δικό της ρυθμό!Γλωσσόφιλα φουλ τριψίματα και έκφυλες-λαγνες ματιές!
Η συμμετοχή της φάνηκε απ την αρχή πως θα κυμανθεί σε υψηλά στάνταρς!Στη περιποίηση μου στο γατάκι της συμμετείχε με αναστεναγμούς και σπασμούς.Πολύ καθαρή μύριζε υπέροχα και κάτω χαμηλά...
Στοματικό πολύ καλό με άψογες κινήσεις της γλώσσας και περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή.Την σταμάτησα καθώς θα είχαμε πρόωρο τέλος.....Μεγάλο χαμόγελο

Στο σεξ κινείται σε pse ρυθμούς αλλά προσαρμόστηκε και σε πιο ήρεμες καταστάσεις gfe ρυθμό και γλωσσόφιλλα!Δε το συζητώ για στησίματα καθώς στήνεται άψογα!Ματάκι
Στο social κουβεντούλα με αρκετό χιούμορ από μέρους της χωρίς ίχνος βιασύνης.
Φιλί με γλώσσα,πεταχτό και στο μάγουλο δόθηκε κατά την αποχώρηση για να γίνει η ανανέωση του ραντεβού μας για το μέλλον....

Συμπερασματικά η κοπέλα από εμένα συστύνεται ανεπιφύλακτα.Όσοι λοιπόν τους αρέσουν οι φώτο της δεν νομίζω ότι πρέπει να διστάσουν να την επιλέξουν.

Αυτά για την Καρίνα...Καπέλο

Καλή συνέχεια!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2018
Κύριε Βασίλη, τυφώνα εσύ στα υψηλά, κυκλώνα εγώ στα χαμηλά!Καπέλο
01 Οκτωβρίου, 2018
Aγγλικά επιπέδου Τσίπρα ομιλείς? Χμμμ;
Μπας και την είπες μαντάμ Μέρκελ? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μάλιστα....!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
02 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να είστε καλά κύριε...!Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4