Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στούντιο, απλά τα απεχθάνομαι. Βασικά απεχθάνομαι την τιμολογιακή τους πολιτική Θυμός. Τριάντα ευρώ πιο ακριβά απο τα μπουρδέλα της φυλής για ένα ντους. Χα κάνω και απο το σπίτι μου, δεν μου χρειάζεται να πληρώνω τριάντα ευρώ παραπάνω απλά για ένα ντουζάκι Κεφάλι σε τοίχο!. Έλα μου όμως που είμαι ένας φανατικός πιπινογάμης και ενίοτε τα στούντιο φέρνουν κάτι πιπίνια να τα πιεις στο ποτήρι. Ένα τέτοιο πιπίνι λοιπόν είναι και η Κάτυ και δεν μπορούσα να αντισταθώ. Ρουμάνα, ομορφούλα, στρογγυλομούρα, μελαχρινή με ίσιο μακρύ μαλλί και αδύνατο μοντελέ σώμα με μικρά βυζάκια.

Όσο για τον αγώνα, ξεκίνημα με τρίψιμο της κωλοχαράδρας της πάνω στον γυμνό μου πούτσο που μου τον έκανε αμέσως ατσάλι, και ένα ψιλομέτριο τσιμπούκι χωρίς ενασχόληση με τα μπαλάκια. Βγάζοντας τα διχτυωτά της μαύρα εσώρουχα
-έτσι γοργόνα μου εσύ, βγάλε τα δίχτυα σου,
-τι είναι γοργόνα, να αναρωτιέται,
-αυτό το πλάσμα που ζεί στη θάλασσα και είναι μισό ψάρι μισό γυναίκα,
-α τσιρίνα, μου λέει εννοώντας σειρήνα,
-τσιρίνα μου εσύ, και να πέφτω πάνω στα βυζάκια της ρουφώντας τρυφερά της ρώγες Γλώσσα.

Πρώτη στάση κάτι σαν την στάση λωτού, να την έχω σηκώσει απο τα κωλομέρια, αυτή να στηρίζεται μόνο στα δυο της χέρια και να σπρώχνουμε με δύναμη ο ένας τον άλλον λες και παλεύαμε μεταξύ μας. Μετά την ανεβάζω απο πάνω, λέγοντας της ότι είμαι έρμαιο στις ορέξεις της και να με κάνει ότι θέλει. Σαν να την εξίταρε αυτό που της είπα και άρχισε να ανεβάζει ένταση, γρήγορα πάνω κάτω και δυνατά μπρος πίσω σαν να μου γάμαγε αυτή τον πούτσο και όχι εγώ το μουνί. Εγώ να έχω κλείσει τα μάτια, να έχω ανοίξει τα χέρια σε σχήμα σταυρού, με την Κάτυ να σκύβει πάνω μου και μια να μου γλείφει το αυτί μια τον λαιμό. Ωραίες καταστάσεις Έρωτας. Επόμενη στάση στα τέσσερα όπου κι εδώ το πάθος να ξεχειλίζει, όχι κάτι το στατικό(στήθηκα στα τέσσερα και περιμένω να μου τον χώσεις), αλλά να υπάρχει συνεχής κίνηση στα κορμιά μας, να ξαπλώνω και να οριζοντιώνομαι πάνω της, να σηκώνει το κορμί της κάθετα και να κολλάει στο δικό μου. Για τέλος ιεραποστολικό όπου και τελείωσε αυτό το γλυκό μαρτύριο.

Κλείνοντας, και βάση αυτών που είχα διαβάσει, πήγα για ένα τρυφερό gfe πήδημα και τελικά βγήκε ένα έντονο ηδονικό γαμήσι. Όσο για την Κάτυ, απο τα εφτά οχτώ κορίτσια της αλυσίδας που έχω δοκιμάσει, η κοπέλα είναι πολύ καλή, παίρνει σίγουρα το αργυρό μετάλλιο και την δεύτερη θέση, γιατί το χρυσό το έχει πάρει σπίτι της το αστεράκι η Άννα Μαρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Katy
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio De Paris, kelenor, wired77 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2018
Φιλε High Voltage βαλε και την Katy και Αννα-Μαρια και τις δυο στην ασημενια θεση....και οι δυο εχουν φερθει ασχημα σε πελατες ακομη για απλο προγραμμα....και μιλαω για πελατες που τουσ φερθηκαν με τον καλυτερο αξιοπρεπη τροπο και με απλο προγραμμα,,κι αυτες πηραν το 50 ευρω λες κι ηταν καραμελα κι χλευασαν κι απο πανω....το χω μαθει απο πελατες κι απο μελη....η χρυση θεση ειναι κενη....θα παρακαλεσω την διαχειριση για εγκριση του σχολιου για να ενημερωθουν ολοι οι φιλοι-συναγωνιστες.....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1