Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49417
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γυναίκα με όλη τη σημασία της λέξης. Ερωτεύσιμη.
Μπήκε στο δωμάτιο με χαμόγελο και...χωρίς εσώρουχο!
Μέσα σε 2’ με έχει γδύσει και ξεκινάει ένα στοματικό... το κορυφαίο που εχω συναντήσει. Δεν περιγράφεται ούτε η τεχνική της και κυρίως η όρεξη με την οποία ασχολήθηκε μαζί μου.
Ένιωσα σαν να ειμαι με την γκομενα μου σε ένα ξενοδοχείο το οποίο βρήκαμε μετά απο βράδινη εξοδο για να διώξουμε τις καβλες μας. Καλό κορμί, γυναικείο. Αδύνατη, μεγάλο στήθος φρέσκοφτιαγμένο,Πολυ πάνω απο το μέσο όρο συνολικά. Εαν έκανε γυμναστική εκτός δουλειάς Χαμόγελο θα μιλάγαμε για την κορυφαία 35+άρα ever.

Μέσα σε 15’ έχει γλύψει ότι υπήρχε πάνω μου :-) ενώ πρέπει να τονίσω ότι δέν τσιγκουνεύτηκε καθόλου τα φιλιά στο στόμα που είναι για μένα ένα μεγάλο συν. Δεν πρόλαβα κάν να τη πηδήξω, ντρέπομαι που το λέω αλλά η Ήρα μπορεί για πλάκα να σε έχει στο στόμα της για μια ώρα και να μην κατάλαβεις πως περάσαν 60’

Λεπτομερειες που δεν έχουν γραφτεί δεν εχω, αρκεί να τονίσω οτι δεν θυμάμαι να τελειώνω τόσο γρήγορα εδω και παρά πολυ καιρό, και σίγουρα την επόμενη φορά εχω δυο επιλογές: Δεν θα την αφήσω να με γλύφει με μανία απο τόσο νωρίς γιατί η τυπισσα είναι για πολλά γαμησια ή θα κάνω ραντεβού 1,5 ώρα για να παίξω πιο ανετα μαζί της. Παρόλο που της είπα πως δεν θα παιχτεί δεύτερος γύρος κάθισε αγκαλιά μου, συζητήσαμε, με ξανάεγλυψε πρόθυμα & έφυγε σαν φιλη μου.
Εχω αναφέρει σε προηγούμενες κριτικές για τοπ επαγγελματίες, εδω μιλάμε για γυναίκα που ξεχνάς ότι την πληρώνεις! Έχει μεγάλη σημασία αυτο. Άλλο επίπεδο! Τα χρήματα απολύτως λογικά.

Απο το συγκεκριμένο γραφειο είναι μέχρι στιγμης ότι καλύτερο εχω «δει» και μαλλον θα την ξανασυναντήσω πολυ σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, chris1955, panionios και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού