Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Call-Girls 8594
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχετε γαμήσει πριγκίπισσα ? Ιδού η ευκαιρία. Ναι!
Η Αλεξία είναι η απόλυτη φαντασίωση των αντρών. Πανέμορφη μελαχρινή με κορμί κολασμένο και πρόθυμη να φτάσει στα άκρα για να σε ικανοποιήσει. Το ραντεβού μαζί της ήταν για εμένα αποκάλυψη. Στην συλλογή από τις ομορφότερες βίζιτες που είχα είναι με διαφορά η πρώτη.
Σε ικανοποιεί απόλυτα με φιλιά αληθινά με γλώσσα και πάθος. Τρίβεται πάνω σου σαν γατούλα και χαμογελά με αρχοντική ομορφιά. Όλα πάνω της έχουν αξία και εκλεπτισμο.
Βελούδινο δέρμα για γλυψιμο και απαλό δάγκωμα. Εγλειφα το μουνάκι της και το κολάρακι της για 15 λεπτά και δεν χόρταινα. Ανταποκρίνεται άριστα και φυσικά στα γλυψιματσ και στα χάδια. Τα βυζάκια της νεανικά και στητά, φυσικά και όμορφα αναλογικά με το σώμα της.
Η πίπα της είναι για μάθημα σε άλλες. Το ρουφάει ολο μέχρι το λαρύγγι χωρίς προφυλακτικό και καραμελωνει τα αρχιδια με ζήλο. Λατρεύει αυτό που κάνει και το δείχνει κάθε λεπτό.
Με 10λεπτη πίπα με τελείωσε στο στόμα της και με έκανε να τρέμω από καύλα με τρόπους που δεν ξέρω να περιγράψω. Έπλυνε στα γρήγορα το στόμα της και επέστρεψε για να με περιποιηθεί. Πεσμένη στα γόνατα να σου γλύφει το παπαρι και να καμαρώνεις την κολάρα της με τη λεπτή μεσουλα και τα λεπτά μακριά πόδια της ! Ανεκτίμητη αξία!
Την πήρα από πίσω στα 4 και ταυτόχρονα χάιδευα και έπαιζα με την κολοτρυπιδα της. Ψελιζει λόγια καύλας σε γλώσσες που δεν ξέρω εκτός Αγγλικών τα οποία μιλά πολύ καλά. Χύνει αρκετές φορές πράγμα που σημαίνει ότι το γουστάρει το μαμισει.
Συνέχισα σε ιεραποστολική στάση και την φιλούσα οσο την έπαιρνα. Εκείνη τύλιξε τα πόδια της γύρω μου και κολησε την λεκάνη της πάνω μου. Λικνιζεται όμορφα αλλά όχι πολύ γρήγορα για να να μη σε τελειώσει γρήγορα.. σωστή!
Για τελευταία στάση επέλεξα να την αφήσω να με ιππεύσει ξαπλωμένο και να την καμαρώνω τέτοια κούκλα που είναι. Κουνούσε την λεκάνη της τέλεια σε Ρυθμό πολύ καλό και έσκυβε να με φιλήσει ή να με δαγκώσει τρυφερά.
Έτσι την άφησα να με τελειώσει ενώ ήμουν μέσα της και το ωραίο είναι ότι έχυσε μαζί μου!
Είναι πολύ περιποιητικη αφού μου αφαίρεσε το προφυλακτικό και μου καθάρισε με τη γλώσσα τον κουρασμένο και τρισευτυχισμένο πούτσο μου. Πολύ δυνατή γκόμενα.
Αν είχα οικονομική άνεση θα την έπαιρνα για 1 εβδομάδα να λιωσουμε στο γαμησι !
Είναι ότι καλύτερο παιδιά την προτείνω ανεπιφύλακτα! Συγχαρητήρια και στο γραφείο που δίνει την ευκαιρία σε απλούς ανθρώπους να γαμανε πριγκίπισσες!
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, THV, kwstasxat και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού