Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Aλίσα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,απλής καθημερινής εμφανίσεως,με μαλλιά ξανθά καρέ,λευκό δέρμα και σώμα με μερικά παραπανίσια κιλά που έκρυβε τεχνηέντως με ένα διάφανο ροζ ριχτάρι που φορούσε.Πάνω απο το χείλος της έχει και μία μεγάλη μαύρη ελιά.
Σαν πρόγραμμα ανακοινώθηκε από την υπηρεσία όλα εκτός απο πρωκτικό και τελειωτικό στο στόμα,μέσα όμως στο δωμάτιο δεν ήταν ακριβώς έτσι.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο με ένα προσποιητό χαρούμενο mood.Τα Αγγλικά της είναι φτωχά και Ελληνικά σαφώς δεν γνωρίζει.Μου μιλούσε στα Ρώσικα.Σαν προκαταρκτικά αρχικώς πήγα να την φιλήσω μου έδειξε όμως να μην χρησιμοποιώ γλώσσα.Ανταλλάξαμε μερικά στοματόφιλα τα οποία στην συνέχεια της συνουσίας έγιναν πιο αραιά.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι,η Αλίσα έβγαλε το ροζ ένδυμα που φορούσε και προς απογοήτευση μου διαπίστωσα ότι ήταν πιο γεμάτη απότι την είχα δει στο σαλόνι.Τραγουδούσε κάτι στα Ρώσικα.Πήρε μωρομάντηλο και καθάρισε το πέος.Της έδειξα και τα δίδυμα αλλά στα Ρώσικα μου είπε ότι αν ήμουν ξυρισμένος όλο και κάτι θα γινόνταν.Δεν ξέρω Ρώσικα αλλά ήταν πολύ παραστατική στις χειρονομίες όσο μιλούσε.Ήρθε ανάμεσα στα πόδια μου κλασσικά για να μην μπορώ να χουφτώνω και ξεκίνησε την πίπα της.Το τσιμπούκι της ήταν μέσης προς καλής ηδονικότητας χωρίς να κλέβει.
Της είπα να γυρίσει σε 69 όπου η απάντηση της αρνητική όποτε το ανακοινωθέν πρόγραμμα στο σαλόνι καθίσταται άκυρο μιας και δεν συμπεριλαμβάνεται ούτε και αυτή η στάση.
Φόρεσε μία καπότα του σωρού στον πούτσο μου και της είπα να ανέβει πάνω μου.Με κλείδωσε με τα πόδια της για να περιορίσει τις διεισδύσεις την έφερα πιο κοντά μου.Της είπα να με γλύψει όσο την πήδαγα.Το έπραξε και κάπως αντιστάθμισε την κατάσταση.
Την πήρα στην στάση του πισοκωλητού,με την κωλοτρυπίδα της δεν θέλει πειράγματα.Εγώ την πηδούσα και αυτή δεν έβγαζε κιχ.
Στην στάση του ιεραποστολικού την πήρα στενά με πάρα πολύ αραιά στοματόφιλα,κρατώντας μου αυτή το πρόσωπο γιατί τάχα την αγκύλωναν τα γένια μου.'Επειτα στα γόνατα όπου πιασίματα στο μουνί δεν δεχόταν και γενικά ούτε και ήταν δεκτική σε γλυψίματα.Μάλιστα όταν συνέχισα για να της πιάσω το μουνί μου είπε νευριασμένη νόρμαλ σεξ λες και στο νόρμαλ σεξ δεν συμπεριλαμβάνονται τα ελεύθερα πιασίματα.
Τελικά αφαίρεσα το προφυλακτικό και χουφτώνοντας τους μηρούς της μιας και δεν με άφηνε να πιάνω το μουνί της, ολοκλήρωσα πάνω στο σώμα της.
Από αυτήν την συνουσία δεν έχω κάτι να θυμάμαι μιας και ήταν τυποποιημένη και άχρωμη.Μία από τις πολλές που προσφέρουν αρκετές κοπέλες στην περιοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aλίσα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 heartbeat, tsitsibirdis, elton tony και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού