Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565128
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι φωτος της Νενας μου αρεσαν πολυ, οποτε περασα να δω. Στο σαλοναρισμα μου αρεσε, αλλα η υπηρεσια δεν ανεφερε το αυταρχικο σαν υπηρεσια που προσφερει η κοπελα. Σκεφτηκα να φυγω, αλλα τελικα ρωτησα εγω αν το κανει. Μου ειπα οτι το κανει, με τη συνηθισμενη τιμη της αλυσιδας. Οποτε περασα!
Εκανα μπανακι και ηρθε η κοπελα αμεσως, ημουν ο τελευταιος πελατης της ημερας οπως μου ειπε. Σκεφτηκα λιγο μηπως δεν ηταν σωστο που μπηκα ενω εχει δουλεψει σχεδον 10 ωρες, αλλα τελικα αποδειχτηκα λαθος! Απο εμφανιση: Εχει σωματαρα οπως φαινεται και στις φωτος, στηθος ενισχυμενο 3-4, σωμα χωρις περιτα κιλα, ωραια ποδια τα οποια ηταν πολυ ομορφα αποτριχωμενα και πολυ λεια και απαλα κι ενα πολυ ομορφο και γλυκο πορσωπο! Εχει λιγο πεταχτα δοντακια αλλα εγω το θεωρω χαριτωμενο αυτο, περα του οτι ειναι ομορφη.
Αρχισαμε σε χαλαρο κλιμα με κουβεντα, με αφησε να προχωρησω οπως ηθελα. Ξεκινησα να την γδυνω και να γλυφω τις βυζαρες! Στητες, ωραιες και μεγαλες με ρωγες πεταχτες. Μετα κατεβηκα στα ποδια, εγλυψα την περιοχη απο το γονατο μεχρι τα δαχτυλα, Νο 38 φοραει, μετα τη γυρισα και της γαμησα τις γαμπες, καπου εκει τις εβγαλα το εσωρουχο κι εχωσα τη μουρη μου μεσα στην κωλαρα της. Υστερα εκατσε στην ακρη του κρεβατιου και με δικη της πρωτοβουλια μου χαιδευε τα αρχιδια με το ενα ποδι ενω εγω εγλυφα το αλλο. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι και της ζητησα δαχτυλο. Χωρις να χασει λεπτο περασε μια καποτα και πριν το καταλαβω ειχε καρφωσει ενα δαχτυλο στον κωλο μου... εδειξε εμπειρια!! Το εκανε πολυ ωραια, αργοτερα μου ειπε οτι εχει προσωπικη εμπειρια στο προγραμμα, κατι το οποιο φανηκε. Ξαπλωσα ανασκελα και συνεχισε με δαχτυλο και γλυψιμο περιοχης... η γλωσσα της ειναι εξαιρετικη! Δεν αντεξα να κανουμε στραπον, εχυσα στο σημειο αυτο. Θα ξαναπαω να κανουμε και τα υπολοιπα, περασα παρα πολυ ωραια και θελω να την ξαναδω.
Χαλαρη κουβεντουλα κι εφυγε, γενικα η κοπελα εδειξε οτι ειναι πολυ καλη επαγγελματιας που συνδυαζει εμφανιση και υπηρεσιες!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νένα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, elizabeth32, Studio Deluxe και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού