Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα να ξεσκάσω από την πίεση της δουλειάς, έψαξα και βρήκα την Rima… Διάβασα κριτικές και με ενδιέφερε να βρω μια γυναίκα που να γουστάρει αυτό που κάνει… Βλέπω τις φωτογραφίες και ειδικά τις ερασιτεχνικές σελφι και λέω ωραία γυναίκα…

Η συνεννόηση με το γραφείο εύκολη αλλά η διεύθυνση μου (συγκρότημα με πολλές πολυκατοικίες και πολλές εισόδους) τους μπέρδεψε λίγο και έτσι υπήρξε μια καθυστέρηση, τελικά όλα καλά. Χτυπάει το κουδούνι…

Ανοίγω και βλέπω μια χαμογελαστή πανύψηλη ξανθιά κοπέλα, με απίθανο πρόσωπο, χείλια και καταπληκτικά γαλανά μάτια… Ντυμένη ιδιαίτερα σέξι, με στενή φούστα πενσιλ, τα ψηλοτάκουνα της και οι βυζάρες της να ξεχειλίζουν ζουλιγμένες μέσα στο λευκό πουκάμισο… Μου έριχνε 10 πόντους εύκολα με τα τακούνια της… Οι φωτογραφίες λίγο επεξεργασμένες οι επαγγελματικές αλλά η πραγματικότητα ήταν καλύτερη από ότι έβλεπα στις φωτογραφίες… Μάλλον είχε ντυθεί σέξι γραμματέας λέω από μέσα μου… Καλά πάμε…

Με αγκαλιάζει και μου δίνει ένα πονηρό φιλί στον λαιμό που με φούντωσε αμέσως… Καθόμαστε στον καναπέ, μιλάει πολύ καλά αγγλικά και είναι μορφωμένη γυναίκα. Δεν είναι 23αχρονη αλλά ούτε και 35αρα. Πρέπει να είναι γύρω στα 31. Η καλύτερη ηλικία για γυναίκα… Η κουβέντα ξεκινά σαν να με ήξερε χρόνια, πολύ φιλική και τα χέρια της δεν τα κρατούσε ήσυχα.. Με τσιγκλούσε, και σιγά σιγά άρχισε να χουφτώνει…

Δεν καταλαβαίνω αυτό που γράφουν οι κριτικές πως μιλάει πολύ… Δεν πέρασαν 10 λεπτά και με είχε κάνει πύραυλο… Ρε παιδιά νταξ πρέπει να πεις δυο κουβέντες με τον άνθρωπο που θα κάνεις σεξ… Δεν είναι πουτάνες στην Φυλής οι έσκορτς, αυτή την πιο ανθρώπινη κατάσταση πληρώνουμε παραπάνω…

Πάει στο μπάνιο κάνει ένα γρήγορο και σε 5 λεπτά επιστρέφει με τα ρούχα της γιατί τις το ζήτησα… Την κολλάω στον τοίχο και την γδύνω… απίθανο κορμί η κοπέλα…. Δυο μετρά ποδιά, και κάτι βυζάρες άντε γεια (καλοφτιαγμένες, άψογη αίσθηση)…. Απαλή επιδερμίδα, με καμπύλες, χωρίς περιττά κιλά και εν γενεί αυτό που λεμέ ΜΟΥΝΑΡΟΣ….

Την ξαπλώνω και την αρχίζω στο γλείψιμο που το γουστάρει απίθανα… πρέπει να τέλειωσε μια φορά…. Δεν προλαβαίνω να ανέβω πάνω και με γυρίζει ανάσκελα και με αρχίζει στο γλείψιμο από τον λαιμό, τις ρόγες, και τα αρχίδια όλα μέσα…. Το καβαλεί το άφησε στο τέλος με μια πίπα απίθανη…. Σκέτη απόλαυση… Δεν ξέρω τι ακριβώς έκανε αλλά παρατρίχα να με τελειώσει εκεί επιτόπου… Έχει πτυχίο στην πίπα η γυναίκα…

Μου έκανε εντύπωση πόσο γούσταρε να ρουφάει και να γλύφει αρχιδια και κωλο…. Με τρέλανε… Την ξαπλώνω και την καρφώνω όπως είμασταν… Η γυναίκα γούσταρε απίθανα… στα ρωσικά κάτι έλεγε αλλά την έβλεπα, γούσταρε… Με γυρίζει παθιασμένα να κάτσει πάνω μου και μου έριξε ένα γαμήσι απίθανο…. Λίγο πριν τελειώσω την κόβω… Της τον δίνω στο στόμα να με κόψει λίγο, και την γυρίζω στα τέσσερα…

Τι κωλάρα ήταν αυτή…. Πωωω… Τα τατουάζ στην πλάτη της κάτι κινεζικά και το κούνημα που μου έκανε με τρέλαναν… Έτοιμος να εκραγώ την γυρίζω και μου τον αρπάζει στο στόμα και δεν άφησε σταγόνα παιδιά…. Μιλάμε τέτοια κάβλα με γυναίκα έχω χρόνια να νιώσω και έχω πάει με πολλές εσκορτς σαν χωρισμένος….

Όλη η φάση κράτησε κάνα μισάωρο… οπότε χρόνος για δεύτερη δεν υπήρχε… Η τύπισσα σαν γατούλα τριβόταν πάνω μου…! Ήθελε και άλλο! Αλλά το όπλο θέλει χρόνο να οπλίσει ξανά και της λέω ωπα μην το παλεύεις γιατί δεν το έχω…

Παιδιά η γυναίκα είναι κοιλαρά, κανονική Τζέσικα Ραμπιτ…. Από αυτές τις γυναίκες που τις βλέπεις και πέφτεις κάτω… Σιγουρά θα τη ξανά πάρω. Η μιλάμε για γυναίκα πραγματική εμπειρία. Εμπειρία GFE με απόδοση πορνοστάρ….

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, STAVROS6969, Dirty69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2018
εχει κοντινει το μαλλι τυπε?
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι, κοντό ξανθό, όχι πολύ όμως.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2