Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μικρουλα ομορφη και ρουμανα δεν μπορουσα παρα να γνωρισω απο κοντα και με την ευκαιρια να δω και τον καινουργιο χωρο.

Η επισκεψη εγινε μεσα του αυγουστου σε μια ακομα περιοχη με δυσκολο το παρκαρισμα.

Η υποδοχη ευγενικη, εγω ετσι κι αλλιως ειχα παει για τη μικρη, η εμφανιση της ηταν οκ προχωρησαμε

Το δωματιο πολυ μικρο, ντους μεσα, μασαζοκρεββατο μονο.

Το κοριτσι ειναι πραγματι απο Ρουμανια (μερικες που δηλωνουν ρουμανες δεν ειναι) ομως μιλαει αψογα ελληνικα αν και οπως μου ειπε ειναι μηνες μονο στη χωρα μας Χμμμ;

Η εμφανιση της αψογη εκτος απο στηθος που δεν ειναι στητο συμφωνα με την ηλικια της Λύπη

Στον αγωνα τωρα μασαζακι χαδι, δευτερο μερος πολυ τυπικο (οχι φιλι, οχι το ενα οχι το αλλο) πραγματα αναμενομενα, αφου οταν αποφασιζεις να βρεθεις με ενα τοσο νεαρο και ομορφο κοριτσι αυτο που περιμενεις ειναι να παρεις κατι απο την αυρα του και οχι υπηρεσιες 40αρας με προυπηρεσια Money Mouth

Η μικρη δειχνει να καταννοει την αδυναμια της αυτη γιατι στο τελος με ρωτησε, πες μου αληθεια αν σου αρεσε...

Με λιγα λογια, η νεαρη εχει ενα πακεττο που αν το διαχειριστει σωστα και αποκτησει πειρα μπορει να βγαλει καλα χρηματα ακομα και στη σημερινη χρεωκοπημενη χωρα Χαμόγελο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
geoMan
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
13.378
Πόντοι:
5.577
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, doc_lin, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού