Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Call-Girls 13628
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεν την είχα δει παλαιότερα, αλλά από ότι διάβασα στην προηγούμενη καριέρα της είχε κάψει καρδιές. Την δικιά μου δεν την έκαψε πάντως, και αυτό κυρίως επειδή το παρουσιαστικό της δεν είναι του γούστου μου. Θα εξηγήσω περισσότερο μέσω των τεχνοκρατικών δεικτών.
Πρόσωπο -7-, γιατί είναι απλά ένα κλασσικό ρουμάνικο μούτρο με χείλη ροφός. προκλητική αλλά μέχρι εκεί.
Σώμε -5-, γιατί έχει το σώμα της κιμ καρντάσιαν, το οποίο εμένα με αηδιάζει. Βυζάρες, κωλάρα και μπουτάρες τα οποία όταν κατέβει από τα 12ποντα φαίνονται τόσο υπερβολικά μεγάλα και δεν κολλάνε καθόλου στο ύψος της. για μένα η καρντάσιαν είναι απλά μια υπερχοντροκώλα με κοντά πόδια, κάπου εκεί είναι και η ντενίσ.
Συμπεριφορά -9- είναι πολύ άνετη, ξέρει καλά την δουλειά, σε κόβει από μακρυά τι θες και τι ζητάς, κανένα πρόβλημα εδώ
Επικοινωνία -10-, μια χαρά αγγλικά, μπορεί ακι λίγα Ελληνικά
Σεξ -9-, όπως είπαμε πριν, κατέχει το άθλημα, παίρνει πρωτοβουλίες, ιδρώνει την φανέλα, κάνει όλα τα τεχνικά κόλπα σε πίπες, στα 4 κλπ, με τίποτα κώλο όμως. και εδώ δεν υπάρχει βασικά παράπονο.
Σχέση απόδοσης -5-, γιατί παρόλο που είναι στο κάτω σεξιον του τιμοκαταλόγου, χαλάστηκα τοσο πολύ με το σώμα της, που ακόμη και αυτό το νούμερο το θεωρώ ακριβό.
Επανάληψη: μόνο εάν αδυνατίσει σημαντικά και το σώμα της γίνει πάλι όπως στις φωτό που είχε σαν αλεξάνδρα στα στούντιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.217
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, jimy.m., Γιώργος Ξύδης και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Ωραίος!
Θέλαμε μια κριτική πρόσφατη! Ραντεβού σε ώρα Κρεολη ή ΜΙραντα;;; 100αρι δώσαμε;
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@DB, ναι, κατοστάρι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2