Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μέρα πέμπτη και βόλτα στη Συγγρού έχω κάνει τη βόλτα στα ελαιοτριβεία και κατέληξα στο αγ παντων. Είσοδος καλή παρουσία ή Μαρία και της είπα ότι δε θέλω να δω όλες τις κοπέλες από φωτο μου είχε κάνει κλικ ή Κατερίνα η ελληνίδα..Άτυχος εκείνη τη ωραία έμπαινε δωμάτιο για 1 ώρα τι γνώρισα και αποχώρησε δε μπορούσα να περιμένω ούτε να πάω και να ξανά έρθω. Είδα όλα τα κορίτσια περίπου σύνολο 6 . Όλες νεανιδες είπα να πάρω τη Αντριάνα θα δω και εγώ τι κάνει κάθε φορά στο δωμάτιο. Μού είπε όχι πάνω από μισή ώρα γιατί στα καπάκια είχε 2 ραντεβού κλεισμένα χαλαστηκα αλλά έτσι είναι αποδεκτό τα ραντεβού. Μαζί με τη Αντριάνα στο δωμάτιο ντουζάκι και επιστροφή ή κοπέλα για το αγώνα. Άρχισε με μασάζ και πολύ κέφι και χαμόγελο . Το μασάζ καλό αρκετά είχα διαβάσει ότι δε το έχει. Η απάντηση με κουφανε: Ότι εδώ και καιρό έρχεται στο χώρο πρωί πριν ανοίξουν και κάνουν μαθήματα μασάζ όποιες θέλουν το άκουσα και αυτό τέλος πάντων. Μόλις άρχισα και τις χαιδεψα το κωλαράκι Ντούρος αυτή γελάκια και άρχισες τη μαλάκια πολύ καλή με από λίγο με ρώτησε τι θέλω ασκουφοτο και εγώ φυσικά χωρίς Αφού το παρέχει. Όταν άρχισε τη πίπα παρά πολύ καλή ήταν το δυνατότητα σημείο όλο μέσα και γλυψιματα γύρω γύρω. Μού είπε να μη τελείωσω μέσα στο στόμα .ειχε βγάλει τη ποδια πριν είχε ένα στριγκακι τρέλα μαυρισμενη με άσπρο διάγραμμα σιγα μη τη αφήσω αγαμιτη. Τη έβαλα στο πάγκο με τα καλό γλύψιμο σκουφάκι και στη αρχή νορμάλ και μετά στα τέσσερα και τέλος με τέτοιο κόπο στα τέσσερα δε αντέχεις και πολύ κόλαση ονκολος στα τέσσερα. Δυστυχώς δε κάνει γλωσσοφιλα. Αλλά σε όλα είναι παρά πολύ με το χαμόγελο με βοήθησε να βγάλω ταωλαδια με οινόπνευμα πριν το ντουζάκι μετά από το χεράκι μέχρι τη πόρτα φιλάκια με τη Αντριάνα και το Μαράκι με ευχαρίστησαν που πέρασα και εφυγα. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ μετά κατάλαβα γιατί τη Αντριάνα είναι να τη έχεις μόνο με ραντεβού ο χρόνος τα 30 λεπτά είναι παρά πολύ λίγος. Το επόμενο που θα είναι σίγουρα μόνο με ραντεβού και ώρα θέλω το λιγότερα 2 φορές για τη χορτάσω. Είναι για τα γούστα τα δικά μου παρά πολύ καλή αν είχε και γλωσσοφιλα μπορώ να πω ότι είχα γίνει μόνιμος τις Αντριάνα και είναι και ακόμα μικρή μου είπε Όταν ρώτησα κρίνει και μόνο 20 και σε λίγες μέρες έχει γενέθλια. Τελικά Αντριάνα και όλα τα λεφτά ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΤΑ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 06, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
184
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Masazonomaxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού