Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
το κορίτσι είναι 22 , κορμάρα-λαμπάδα 1,85, στήθος πλαστικό, κώλος ωραίος, πρόσωπο πολύ γλυκό με φακιδούλες.
είναι κοπέλα που θα την κυκλοφορείς και θα καυλώνεις.
η συνεννόηση πολύ καλή λόγω των αγγλικών που ξέρει . είσοδος στον χώρο μου με τις ανάλογες χαιρετούρες και πέρασμα στο σαλόνι για δυο τρεις κουβέντες. της πρόσφερα νεράκι (δεν ήθελε ποτό-κρασί)
από μόνη της μου ζητά να ξεκινήσουμε , με ενημέρωσε πως είναι ήδη φρεσκαρισμένη και περνάμε στο δωμάτιο.
αρχίζει να γδύνεται και τότε συνειδητοποιώ το ύψος της, είμαι 1,75 , με πέρναγε ένα κεφάλι+ , άρχισα να γελάω. με ρώτησε και φυσικά της απάντησα. γδύνομαι και γω και αρχίζει το μπαλαμούτι.
φίλαγε με γλώσσα , έγλυφε λαιμό και με χάιδευε .
ανταπέδωσα στο γλύψιμο στα βυζάκια της με την ρόγα να βγάζει μάτι . γουστάρει να την φιλάς στον σβέρκο και στην πλάτη.
από πίπα δεν λέει πολλά πράγματα, δεν είναι και το αγαπημένο της κομμάτι, το δείχνει , δεν είναι και μένα οπότε δεν με απασχολεί.
αρχίζω να την γλύφω στο μουνάκι της το οποίο και το ευχαριστιέται-απολαμβάνει. γεύτηκα τα υγρά της , τελείωσε η μικρή αλλά όχι με σπασμούς και φωνές.
πέρασμα προφυλακτικού και καβάλημα. γουστάρει αλλά όχι πολλές αγριάδες. αλλάξαμε κάποιες στάσεις , είχα κάποιες δυσκολίες λόγω του ύψους μου αλλά όλα οκ.
τελειώσαμε τον πρώτο ημίχρονο, ντους κουβέντα και βουρ για το δεύτερο.
συνοπτικά πήγαν όλα καλά, όμορφη κοπέλα, κυριλέ , δεν σου βγάζει την πουτανιά και την αγριάδα αλλά θα την ξαναέπερνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.748
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, chris1955 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού