Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιστρέφοντας από τις αυστηρά μονογαμικές μου διακοπές και αφού τα μάτια μου είχαν γυρίσει ανάποδα από τα ξέκωλα που κυκλοφορούν στα νησιά τον Αύγουστο με μοναδική αποστολή να καυλώνουν τον κόσμο, χρειαζόμουν μια δόση πορνοακολασίας για να έρθω στα ίσια μου. Δεν είχα το κουράγιο για ενδελεχή έρευνα για νέο αίμα και έτσι επέλεξα τη Μελίνα που σύμφωνα με τις κριτικές αποτελεί εγγύηση για ποιοτικές υπηρεσίες.

Πολύ όμορφο πρόσωπο, πιο όμορφο από ότι περίμενα έχοντας δει τις φωτογραφίες με τη μάσκα. Το μαλλί περιποιημένο, ίσιο, κατάξανθο. Το σώμα με καμπύλες, τσουπωτό αλλά σφικτό, με ενισχυμένες ΒΥΖΑΡΕΣ με μικρή ρώγα που ερεθίζεται και καγκελώνει. Κάποιοι θα έβρισκαν ότι χρειάζεται να χάσει 2-3 κιλά. Πιθανότατα δεν θα ικανοποιήσει αυτούς που θέλουν σώμα μοντελέ ή skinny, εγώ βρήκα το σώμα της πολύ θηλυκό.

Όπως έχει γραφτεί το κορίτσι είναι πολύ πρόθυμο και ορεξάτο, φιλάει αισθησιακά και κάνει γαμήσι που ακροβατεί μεταξύ GFE και PSE. Απολαμβάνει την περιποίηση στις πεντακάθαρες τρυπούλες της - με καύλωσε ιδιαίτερα που άνοιγε τα μουνόχειλα και τα κωλομέρια της με τα χέρια της για να βοηθήσει τη γλώσσα μου να εισχωρήσει πιο βαθιά - και ανταποδίδει με πίπα πολύ δυνατή (με πίεση στο ψωλοκέφαλο που αισθάνεσαι ότι χτυπάει στο φάρυγγα) και αργό καραμέλωμα αρχιδιών. Highlights: 1. μετά τα εκατέρωθεν γλειψίματα στήθηκε μόνη της στα τέσσερα παρουσιάζοντας ένα κώλο-όνειρο και κατά τη διάρκεια του σφυροκοπήματος δακτύλωνε η ίδια μανιωδώς την κωλοτρυπίδα της. 2. Με καβάλησε λυσσασμένα σε μια παραλλαγή cowgirl όπου, με τις πατούσες να πατάνε πάνω στο στρώμα, ανεβοκατέβαζε ρυθμικά, γρήγορα και με δύναμη τη λεκάνη της πάνω στον ευτυχή πούτσο μου. Δεν άντεξα...με τελείωσε έτσι, αλλά συνέχιζε να τον στραγγίζει με την ίδια στάση. Όταν άδειασα μια σεβαστή ποσότητα σπέρματος, μου είπε χαμογελώντας πονηρά ότι αισθανόταν το (δυνατό μου) χύσιμο μέσα στην καπότα.

Τέλος, για όσους ενδιαφέρονται, στο social είναι εξαιρετική, με άποψη και χαρακτήρα. Συνολικά η Μελίνα είναι όπως πρέπει να είναι μια επαγγελματίας ερωμένη. Πρόθυμη, ευχάριστη, καυλωμένη.

Καλό γαμηστικό Σεπτέμβρη τύποι μου...Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, sylvio101010 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2018
Σούπερ κριτική φίλε. Ακριβής κ κατατοπιστική. Όπως πρέπει να είναι..ΜατάκιΚαπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
06 Ιουνίου, 2019
Ακριβώς δίκαιος και σωστος
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2