Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χριστινα λοιπόν, να γραψω και εγώ την εμπειρία μου ... εχουν γραφτεί πολλά, τα οποία είναι ακριβή, αλλά όταν είναι κάτι καλό πρέπει να το αναφέρουμε και να επιβεβαιώνουμε .....
συνάντηση λοιπόν πάρα πολύ εύκολη μεσω σμσ , και η κοπέλα ήταν στην πόρτα του ξενοδοχείου του κέντρου στην ώρα της ...
τελευταίο ραντεβού χρονικά της ημέρας και είχα κάποιες αμφιβολίες αν έπρεπε να την δω η όχι (σε σχεση πάντα αν ήταν κουρασμένη ή οχι) ... αυτεε οι αμνφιβολίες μου έφυγαν όταν διαπίστωσα ότι η κοπέλα τα έδωσε όλα για ολα ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
η εμφάνιση ήταν προσεγμένη , φορεματάκι φτιαγμένα τα μαλλιά, βαμμένη όσο πρέπει, με πέδιλο το οποίο δεν πρέπει να βγαίνει ποτέ κατα την διάρκεια του αγώνα Γλώσσα ...
οπως έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές η εμφάνιση είναι οκ, (μία καθημερινή παρουσία) στο πρόσωπο δεν την λες με τίποτα άσχημη ίσα ίσα που σου βγάζει κάτι έκφυλο, λόγω των έντονων χαρακτηριστικών (ελληνικών) μπορώ να πω ... ίσως να έλεγα πως είναι μία γειτόνισσα ή μία γκόμενα σε κάποια υπηρεσία που πας και θες να την γαμήσεις όπως και να έχει ... στο σώμα είναι ότι βλέπεις στις φωτογραφίες ... βυζάρες natural ... κώλος μια χαρα ... αδύνατη , και ύψος γύρω στο 1.68 - 1.70 ...
στα του αγώνα τα έχουν πεί πολλοι δεν κωλώνει η γκόμενα ... τα δίνει όλα πολλές φορές με υπερβολή αλλά το γουστάρει σίγουρα τον πούτσο πολύ και αν βρεις και λίγο (όχι πολυ - δεν χρειάζεται) χημεία μαζί της απογειώνεται το πράγμα ... πεντακάθαρη που είναι το βασικότερο και γενικότερα vfm για αυτα που προσφέρει ...
Σίγουρα μία επιλογή που αν την κάνει πλέον κάποιος για πρώτη φορά δεν πρόκειται να το μετανιώσει, γιατί τόσα πολλά που έχουν γραφτεί νομίζω έχουν καλύψει τα γούστα και τα θέλω του καθενός ...

αυτα

το ίσως που έβαλα αν θα την ξαναέβλεπα το λέω μόνο και μόνο γιατι το target group μου είναι στο πιο νεαρό της ηλικίας (μόνο για αυτό) ...

να γαματε καλα μαγκες Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
xoxoxo123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.449
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, company of heroes tho, kaavlas και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού