Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παντα ηθελα να κανω ενα duo και οταν ειδα οτι προσφερεται απο αυτες τις 2 κοπελες δεν το σκεφτηκα πολυ. Στο σαιτ υπαρχει μονο η Dasha, οποτε θα γραψω την κριτικη εδω.
Συννενοηση με το γραφειο καλη. Μου ειπαν οτι θα περιμενουν στο γνωστο ξενοδοχειο. Υποδοχη με σεξυ εσωρουχα. Ευδιαθετες και κοινωνικες, παροτι τα αγγλικα τους μετρια, μπορεις να μιλησεις ευκολα. 20 χρονων απο την Ουκρανια και οι 2 απ'ότι ειπαν, φαινονται γυρω στα 22. Η MAsha ειναι ξανθια κ η Dasha μελαχρινη. Σε εμφανιση η Dasha ειναι πιο ομορφη.
Ξεκινησαν με εναν αισθησιακο χορο και μετα απο λιγο τις καλεσα στο κρεβατι κ ηρθαν αμμεσως. Γλωσσοφιλα και με τις 2. Μια με την μια, μια με την αλλη και σε καποια φαση και οι 3 μαζι. Η DAsha Μυριζε ελαφρως σαν να ειχε φαει κρεμμυδι κ μασουσε τσιχλα. ΠΑρολα αυτα δεν με ενοχλησε πολυ. Βεβαια προτιμουσα να φιλαω τη Masha. Μετα ξεκινησαν πιπα και οι 2. Η Masha εκανε μετρια πιπα ενω η DAsha ηταν πολυ καλη. Οποτε προτιμησα να εχω την Dasha να μου κανει πιπα κ να φιλαω ταυτοχρονα τη Masha. Μετα εκανα 69 με την Masha ενω μου εγλειφαν και οι 2 την πουτσα. Μετα Γλειφομουνι την Dasha ενω ειχα κοντα μου την MAsha και εβαζε κ αυτη τη γλωσσα της. Σε γενικες γραμμες ο,τι κ αν τις ζητουσα το εκαναν κατευθειαν. Ξεκιναω πρωτα γαμησι στη Masha, Η οποια παροτι ειναι λιγοτερο ομορφη απο τη Dasha, με καυλωνε πιο πολυ. Αλλαγη προφυλακτικου κ γαμησι στη DAsha. Οταν γαμουσα τη μια, φιλουσα ή εγλειφα τα βυζια της αλλης. Μου αρεσε το ποσο υποτακτικες ηταν κ εκαναν κατευθεια ο,τι τις ζητουσα. Πρωτο χυσιμο στο προφυλακτικο ενω πηδουσα τη Dasha.Κανω μπανιο κ βλεπω οτι εχουν μεινει ακομα 20 λεπτα. Σε καποια φαση φοβηθηκα οτι θα μου πουν οτι δεν εχουμε χρονο και οτι θα πρεπει να φυγω αλλα ευτυχως δεν εγινε. Τις ζητησα να μου κανουν πιπα κ οι 2 για το χρονο που εμεινε κ ειπαν οκ. Με γλειφουν κ μετα τις λεω να φορεσω προφυλακτικο να γαμησω τη Masha. Ειπαν οκ. Την πηδηξα στα 4 οπου εριξα κ μερικα χαστουκια στον πισινο της. Βγαζω τον προφυλακτικο και τη χυνω στο σωμα.
Ηταν αρκετα καλη εμπειρια. Η αληθεια ειναι οτι στις φωτο φαινονται πιο ωραιες αλλα παρολα αυτα δεν απογοητευτικα. Δεν ξερω αν θα το ξανακανω, γιατι 300 για μια ωρα ειναι πολλα αλλα για μια φορα που το εκανα το γουσταρα αρκετα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
254
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, Dirty69, sithlord και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού