Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μία μέρα αφού πήρα την Σοφία πήγα για έναν επαναληπτικό γύρο μιας και πέρασα πολύ καλά Καπέλο
Ανεβαίνω στον όροφο στις 17:10 και βλέπω την τσα2 να λέει σε έναν πελάτη ότι τα δύο δωμάτια είναι γεμάτα και πρέπει να περιμένει την σειρά του!!! Ο τύπος ήταν ο τέταρτος στην σειρά μιας και ένας καραφλας πορνογερος είχε ήδη πληρώσει.
Η Σοφία μετά ο παρότρυνση της τσατσα έκανε ένα γρήγορο σαλοναρισμα και μπήκε στον πρώτο πελάτη. Το βλέμμα μου πήγε πάλι στην κωλαρα της Ναι!. Τρομερή κωλαρα για την ηλικία που ταιριάζει με το μπαμπατσικο σώμα της. Παρόλο που είμαι βυζολαγνος δεν μπορώ αντισταθώ σε τέτοια πίσω κίνηση Προσκύνημα
Λέω μέσα μου "Κοίτα Ricardo, έγραψες καλά λόγια για την Σοφία και της έφερες πελάτες Γλώσσα, θα πρέπει να ζητησεις ποσοστά ΜαλακίαΕμμμμMoney Mouth"
Αφού τελείωσαν οι πρώτοι δύο, πέρασαν οι επόμενοι και έμεινα εγώ με την τσα2 λέγοντας μου πόσο καλή είναι μέσα, πόσο καλός άνθρωπος είναι και ότι θα πρέπει να μου άρεσε πολύ χθες για να ήρθα και την επόμενη μέρα. Της είπα σε όλα ναι γιατί ήμουν κουρασμένος από την δουλειά και δεν είχα όρεξη να πιάσω κουβέντα με το κλεφτρονι ΘυμόςΓαμήσου
Εδώ να πω ότι οι 4 πελάτες που προηγουντουσαν ήταν 50-70 χρονών και η αλήθεια είναι ότι ένιωσα λίγο περίεργα μιας και πρόσφατα έκλεισα τα 24 Money Mouth
Επίσης, η Σοφία φαίνεται 50+ άρα έχουμε μια διαφορά 26+Money Mouth
Ολα αυτά τα σκεφτόμουν στην αναμονή και αρχιζα να αναρωτιέμαι αν έχω πρόβλημα που μου αρέσει μια που είναι μεγαλύτερη από την μάνα μου Money Mouth, αν πρέπει να ψάχνω για μικρότερες πουτανες ή ακόμα να κόψω τα μπουρδέλα γιατί με έχουν κάνει να μην ενδιαφέρομαι να πάω με κάποια μη ιεροδουλη (τουλάχιστον στα χαρτιά), γιατί η πουτανα μου κοστίζει 10 να την γαμησω και να φύγω, ενώ η κοπέλα κοστίζει παραπάνω και πολύ παραπάνω οικονομικά και πνευματικά.
Για να μην το κουραζω, έβγαλα το συμπέρασμα ότι είμαι ένα ναυάγιο Λύπη και ότι θα πηγαίνω μόνο με πουτανες όσο βγαίνω οικονομικά οποιασδήποτε ηλικίας.
Αφού τελείωσε με τον τρίτο πελάτη η τσα2 μπήκε για μισό λεπτό στο δωμάτιο να καθαρίσει (και καλά) και με έβαλε μέσα.
Το δωμάτιο είναι αυτό που μπαίνεις στα δεξιά, λίγο πιο μεγάλο από το δεύτερο, με air condition που δουλεύει Προσκύνημα, καθαρό κρεβάτι και βρύση που δεν κάνει θόρυβο.
Μετά από 10 +λεπτά έρχεται η Σοφία με καλή διάθεση, υγρά μαντηλακια και καποτα. Πάλι με χαιρετησε με χαμηλή φωνή όπως και την προηγούμενη φορά Money Mouth
Εγώ σαν κύριος σηκώθηκα και την χαιρετησα με την σειρά μου Καπέλο.
Έπεσε πάλι όρθιο μπαλαμουτι, αυτή την φορά η Σοφία με φιλησε με την μια στο στόμα και ήταν πολύ θερμή από το πρώτο δευτερόλεπτο, καμία σχέση με το σαλοναρισμα που δεν προδιαθέτει για κάτι τέτοιο.
Βέβαια, μου έχουν πει και έχω καταλάβει ότι τα καλά ρώσικα μιλφακια κάνουν μέτριο σαλοναρισμα, αλλά μέσα γίνονται φωτιά Ναι! σε αντίθεση με τις φωλες Θυμός
Το καυλι μου μόλις χουφτωσα με μανία και λαιμαργια τον κώλο της έγινε πέτρα μέσα από το μποξερακι μου Ναι!. Μόνο αυτή με έχει καυλωσει τελείως δίχως να κάνει πιπα και δεν την λες και κούκλα.
Αν ξέρει ο άνθρωπος Γερο-μύστης
Μου βγάζει το μποξερακι, πέφτει στα γόνατα και αρχίζει ένα καραμελωμα στα αρχιδια ενώ με το χέρι της μου χαϊδεύει όλο το καυλωμένο πουτσο Ναι!.
Το τσιμπουκι ήταν πολύ καλό αν και όχι βαθύ, ενώ πριν ξεκινήσει ρωτάει αν θελω καποτα ή όχι (είπα όχι). Επίσης, κάνει πιπα δίχως χέρια και δέχεται moutyfucking.
Επόμενη στάση ιεραποστολικό, εκεί η μιλφογκιλφαρα βλέποντας ότι είμαι σκληρός μου είπε ευγενικά "σιγκα σιγκα". Με το που μπήκα αμέσως γουρλωσε τα μάτια, πέρασε τα χέρια της γύρω από τον λαιμό μου και με έφερε στο πρόσωπό της όπου έπεσαν παντού φιλιά Έρωτας. Ο ρυθμός πότε ήταν χαλαρός και πότε γρήγορος με την Σοφία να συμμετέχει all the way με φιλια και βογγητα. Σε κάποια φάση την γαμαγα δυνατά και αυτή βογγαγε πολύ δυνατά σαν σκυλιτσα. Σταματάω για να την ρωτήσω αν είναι οκ και αυτή μου είπε χαμογελωντας ναι. Πήγα ξανά δυνατά και αυτή τσιριζε πιο δυνατά, σταματάω και την ρωτάω αν έχει θέμα. Αυτή μου λέει ξανά με γλυκό τρόπο ναι και μου δίνει ένα γλωσσοφιλο, δείχνοντας μου να μην φοβάμαι. Money Mouth
Συνεχίσαμε λίγο έτσι, αλλά μην μπορωντας να τελειώσω της είπα να ανέβει από πάνω.
Όταν ανέβηκε την ρώτησα αν τα παίρνει στο στόμα και αυτή με χαρά μου είπε ναι Money Mouth Στο cowgirl αρχικά είχε αυτή τον έλεγχο αλλά δεν τον έβαζε όλο μέσα και δεν μου ερχόταν να χυσω. Εκεί βαράει και την πόρτα η τσα2 (στα 7 λεπτά και πάλι) Θυμός. Τότε αρχίζω και παίρνω τον έλεγχο σφυροκοπωντας την και αυτήν να με έχει αγκαλιασει και να έχει παραδοθεί στις ορεξεις μου. Όμως λόγω κούρασης από τη δουλειά δεν μπορούσα να χυσω και πήγα να της πω να τα πάρει στο στόμα.
Σαν να διάβασε την σκέψη μου, σηκώθηκε μου έβγαλε την καποτα και μου έπερνε πιπα με εμένα ξαπλωμενο. Επειδή η πίπα της δεν είναι βαθιά της έκανα moutyfucking για να ύπαρξη η κατάλληλη τριβή και να βγει το υγρό πυρ Γερο-μύστης. Πράγματι, μετά από κάμποσο... στοματογηση αρχιζα να χυνω στο στόμα της. Αυτή βγάζοντας μουγκριτα ευχαριστησης έκατσε κανα λεπτό αφού έχυσα για να με καθαρίσει και να με στραγγίξει Καπέλο
Όταν τα πήρε όλα έδωσε ένα φιλί στο πουτσοκεφαλο μου και πήγε στο νιπτηρα.

Στα σοσιαλ και πάλι δεν είχε κάτι μιας και δεν μιλάει ελληνικά ή αγγλικά, απλά με κοιταζε και γελουσε γλυκά Money Mouth

Με λίγα λόγια, η Σοφία ήταν καλύτερη από την πρώτη φορά (όχι ότι την πρώτη δεν ήταν καλή, το αντίθετο) και παρα την τσα2 που βαράει δεν βιάζεται καθόλου, στα πλαίσια βέβαια των 10 λεπτών.

Στο δωμάτιο έκατσα δίχως την αναμονή 12-13 λεπτά.

Για την τσα2 είπα και στην προηγούμενη κριτική.


Το δωμάτιο πολύ καλύτερο από το αριστερό.

Εδώ να αναφέρω δύο πράγματα.

Η Σοφία πριν από κάθε πελάτη φρεσκαριζεται και μυρίζει ωραία Καπέλο

Και τις 3 φορές που πήγα (θα γράψω και τρίτη κριτική κάποια στιγμή), δεν είχε Πακι, μόνο μεσηλικες Έλληνες.
Δεν λέω ότι δεν παίρνει ξένους, απλά τι είδα εγώ τις 3 φορές που πέρασα Καπέλο

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Kerveras, n.smirni76 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2018
Όχι φίλαρακι δεν θέλω να ακούω τέτοια δεν είσαι ναυάγιο απο αυτα που διαβάζω απο εςενα είσαι καλο παιδί ,οτι σου αρέσουν οι μεγάλητερες γυναίκες δεν είσαι ο μόνος.
Σχετικα που αναφέρεις οτι πηγαίνεις με κυρίες κατόπιν χρηματικής αμοιβής δεν ειναι κακο ειναι απόλυτα φυσιολογικό,
Κάτι που δεν έκανα εγώ στην ηλικία σου κ το εχω μετανιώσει καποια στιγμή θα τα βαρεθεις ολα αυτα κ θα ψάχνεις την αγάπη κ την συντροφικότητα που θα σου προσφέρει μια κανονική κοπέλα μεσα απο μια σχέση..
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ φίλε για τα καλά σου λόγια Καπέλο
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Φιλε ειναι η μοιρα σου να γινεις δοκιμαστης εξετευνητης των αθηναικων μιλφογκιλφ. Θα γραψεις ιστορια τα χρονια που ερχονται. Πεδιον της δοξης σου η Λιοσιων και η Αλκαμενους! Δοκιμασε και την ευτραφη ξανθια Ευα απο Αλκαμενους και Περγαμου γωνια.

Η δικια μου προτροπη ειναι γινομενος πικεριστης εκτος απο πουτανες να γαμας και παντρεμενες που διψανε για νεανικο πεος.
PV
Peter Van Norden
01 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μύστη Peter Van Norden... Money MouthMoney MouthMoney Mouth
02 Σεπτεμβρίου, 2018
Είσαι δε πολύ καλο δρόμο . Εγώ στην ηλικία σου είχα ΗΔΗ δέκα χρόνια στα σπίτια της τότε Φυλής Αχαρνων Λιοσίων κλπ ,
κυνηγώντας την "εξέλιξη" . Γκόμενες είχα , στα σπίτια πηγαινα
και πηγαίνω και τέλος πάντων πήρα όλο το "πακέτο" στην πορεία μου . Συνήθως μιλφ και σπάνια τοτε gilf.
Ο Δάσκαλός μου με αποκαλεί ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΟ και εχει δίκιο.
Ανάσες και προχωράμε !
16 Σεπτεμβρίου, 2018
Ευχαριστω για την πληροφορια. Περασα καλα μαζι της. Χθες που πηγα ειχε πολυ κοσμο και δεν περιμενα. Θα ξαναπερασω.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6