Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Call-Girls 12559
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία συνάντησης είναι στο περίπου.
Συνεννόηση με γραφείο εύκολη , πήγαινα για άλλη κοπέλα αλλα μέσα στον Αύγουστο δύσκολο, τελικά επέλεξα Λουνα.
Η κοπέλα ήρθε στην ωρα της με ένα κοντο φορεματάκι , από σώμα είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφείς , αδύνατο με καλες αναλογίες , το προσώπο είναι καλο, ουτε γλυκο ουτε αγριο… κάτι ενδιάμεσο. Ηλικία μου είπε 23 και καταγωγή Ελλάδα Σερβια.. τωρα είναι δεν είναι αλήθεια δεν με απασχολεί.
Τα ελληνικά της είναι σπαστά αλλα συνεννόησή γένετε άνετα. Όπως δήλωσε αλλά εστι φενετε είναι λίγο καιρο στο άθλημα και θέλει δουλειά ακόμα, αλλά περνας καλά γιατί ειναι δεκτική. Η πιπα της όχι κάτι ιδιαίτερο με χρήση χεριού , ρογες καυλομενες και αντιδρά ερωτικα στα χαδια και τα φιλιά. Που και που μιλαει με ατακες του τυπου ¨ σου αρεσει , με καυλωνεις, ειμαι καινουρια και ποναω από πισω , δεν το εχω στενο κωλο κα.. ¨

Αλλάξαμε μερικές στάσεις μια από αυτές ηταν από πανω οπου της αρεσε και τέλειωσε κιόλας, σε καποια φαση της ειπα τωρα θελω τον κωλο σου … μου ειπε μονο σιγα σιγα γιατι δεν το εχω κανει πολύ από πισω.
Γενικα πόναγε από πισω αλλα δεν εφερε αντιρρήσεις. Πσιτευω ότι με λιγη δουλεια θα γινει μια τιμισα επιλογη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gousgoun
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
932
Πόντοι:
6.765
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxa1a2b3c, Bartender 74, Γιώργος Ξύδης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού