Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γνωστός σαλιάρης πιπινοφαγος μολις είδα το μωράκι στο σαι του γραφείου λεω εδω είμαστε. Ναι!Γλώσσα αφου μάζεψα τα σάλια μου μην πέσει κανένας χριστιανός, πηρα το γραφείο να κλείσω ραντεβού. Με ενημέρωσαν οτι ειναι πρωτάρα και θέλει λίγη στοργή Έρωτας και μου έκλεισαν το πολυπόθητο ραντεβού. Με το που πατάω την πατουσαρα μου στην πόλη τρέχω σπιτι να αφήσω βαλίτσες και να σενιαριστω για το πιπίνι και απο μαύρος πιτ να μοιασω λιγο του Μπραντ. Παω χοτελι, περιμένω και μόλις πάει και ενα χτυπάει η πόρτα. Ανοίγω με την πετσετουλα μου (μην ανοίξω γυμνός και πάθει κρίση πανικού η κοπέλα) και αντικρύζω ενα γλυκύτατο πιπινοκαυλακι απο αυτα που βλέπεις εξω και λες αχ και να καθοσουν στα γόνατα μουΓερο-μύστηςΝαι! Ειναι σε μέγεθος.τσεπης με πολυ όμορφο προσωπο ωραία καυλιαρικα ματάκια και χειλάκια και σώμα με καλό βυζακι και κωλαρα για γούστα. Έσκασε μύτη με πλισε μαύρη φουστίτσα και μπουστακι χωρίς εσώρουχαΝαι!. Μπήκε με λιγο τρακ, πολυ ευγενική με χαιρέτισε με χαμόγελο, πέρασε στο δωμάτιο και άρχισε να γδύνεται για ντουζακι. Εγω είχα μείνει όρθιος με σηκωμένο πουτσο να την κοιτάω να αφαιρεί τα περιττά ενδύματα και να βγαίνει ε την πετσέτα της... Την είδα λιγο τρακαρισμενη και της έπιασα λιγο κουβέντα να χλαρωσει. Μολις τελειώσε το λύκειο το μωράκι! Του γάλακτος κύριοι για τα ματια σας μονο. Οσο μιλούσαμε άρχισε να έρχεται πιο κοντά και εγώ ο γέρο τράγος να χουφτώνω. Σιγα σιγά πέσανε τα πρωτα φιλια. Διστακτικά στην αρχή, παθιαρικα με γλώσσα στη συνέχεια. Λεω σημερα θα το παμε τρυφερά και ερωτικά. Η μικρή πήρε μπροστά και άφησε της ντροπες. Πριν καταλάβω τι έγινε τον είχε παρει στο στόμα και τον εξαφάνισε σε μηδενικό χρόνο!Προσκύνημα Ξάπλωσα λοιπόν και απόλαυσα ενα πολυ καλο βάθυ και υγρό τσιμπουκι απο ένα 18χρονο πιπίνι. Τη γλώσσα ξέρει να τη δουλεύει και το πουτσοκεφαλο πήρε φωτιά. Πέρασμα ελαστικού με λίγη βοήθεια και αφου τη φίλησα απο πανω μέχρι κατω μπήκα αργά και ερωτικά μεσα της ιεραποστολικα. Τα φιλια δεν τα τσιγκουνεύτηκε. Το μουνι της στενό αλλα υγρό και καυτό. Σκέτη καυλα. Η συμμετοχή της ερασιτεχνική χωρίς αυτο να ειναι κακο. Κραυγουλες και βογγητά χωρίς υπερβολές και προσποίηση. Όπως της έβγαινε. Στήθηκε πολυ καλα και ανέβασε μονη της τα πόδια στους ώμους μου για να τον φάει όλο μεσα. Μετα τα τυλιξε γύρω απο τη μέση μου και τη γαμουσα με το χέρι μου να εξευρευνα την κωλοτρυπιδουλα της. Μολις κατάλαβα οτι ήρθε το τέλος της τον έδωσα στο στόμα να τον καθαρισει. Χωρίς βιασύνη τα έφτυσε και με ενημέρωσε οτι προσπαθεί να συνηθίσει να τα καταπίνει Ναι!. Πιάσαμε παλι λιγο κουβεντούλα με χαδακια και αγκαλίτσες και μόλις άρχισε να σηκώνεται το μωράκι έπιασε παλι δουλεια μοστράροντας την κωλαρα της. Λεω έτσι είσαι... Για να δουμε ποσο αντέχει το κωλαρακι σου.... Την έβαλα κατευθείαν στα δύσκολα και την έστησα μπρούμυτα. Είχε ξεχάσει το λιπαντικό του αλλα δεν κωλοσε μια. Τον έβαλα λιγο στο μουνακι για φυσική λίπανση και κατευθείαν κωλο ασάλιωτο Ναι!. Την πηγα αργά με στοργή και προδερμ στην αρχή και μόλις ήμουν σίγουρος οτι δεν πονάει και ειναι 100% εντάξει άρχισα να δίνω πόνο. Το μουνι της μουσκεψε το σεντόνι μύστες. Πρέπει να γουστάρει κωλοξεσκισμα το καυλακι. Άρχισα να παίζω με την κλειτορίδα της και ολα γινανε μουνι απο την υγρασία Ματάκι. Αφου έφαγε ενα γερο μανίκι απο κωλο λεω ας παρω λίγο μουνακι ακομα. Την έστησα στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη με κλειστά πόδια, γαντζωθηκα απο κωλαρα βυζαρες και της εκανα το μουνακι καινούργιο. Η μικρή ανταπεξήλθε επάξια στο σκίσιμο και τελειωσα μεσα της με ένα χαμόγελο απόλυτης ηδονής. Τελειώσαμε ακριβώς πανω στην ώρα που κάλεσε ο οδηγός. Ντουζαριστηκε στα γρήγορα, φτιάχτηκε και με χαιρέτησε γλυκα με φιλάκι. Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, Reporter, nosokomos και 63 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2018
Κατά τα άλλα.πρωταρα.θα μας τρελλανετε ρε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1