Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
διαβασα καποια σχολια εδω και αποφασισα να παω να παρω την αντριαννα μιας και ειχε καλες κρητικες. καταρχην να πω οτι ειμαι συχνος πελατης σε μασαζ και ξερω 5 πραγματα. Απο μασαζ λοιπον, μηδεν η δεσποινιδα. απλο χαιδεμα. φιλια ουτε να αγγιξεις τα χειλακια της, στη συνεχεια εγω σε καθιστη σταση και αυτη στα γονατα για να με γλυψει, καλη πιπα χωρις χερια αλλα γυρω περιοχη τιποτα απολυτος και ας το ζητησα επανηλημενος.ξεχασα να πω οτι το μασαζ διαρκει πολυ λιγο το πολυ 10 λεπτα. μετα δυο στασεις πισωκολητο και ιεραποστολικα και τελος. με λιγα λογια θελω να πω οτι αν αυτη ειναι η καλυτερη του καταστηματος βαση τις κρητικες που διαβαζω τοτε αν δουλευε καπου αλλου δεν θελω να φερω παραδειγμα θα ηταν απο τις τελευταιες που θα διαλεγε καποιος.ειναι η δευτερη φορα που πηγαινω και η τελευταια βεβαιως γιατι και στην πρωτη δεν το ευχαριστηθηκα καθολου. σεβομαι τις κρητικες τον παραπανω συναγωνιστων αλλα εγω εχω τη γνωμη οτι στο συγκεκριμενο μαγαζι υπαρχει μεγαλος ερασιτεχνισμος ακομα και χρειαζεται βελτιωση. η γνωμη μου ηταν αυτη και μπορει να πεφτω και εξω, αλλα ηθελα να την πω. καλη σας συνεχεια!!!
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
46
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, black crow, ARHS2k και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού