Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Όλια λοιπόν, μετά από πολύ εύκολη συνεννόηση με το γραφείο.
Από ότι βλέπω να λένε οι συναγωνιστές οι κοπέλες που κυκλοφορούν στην πόλη δεν αξίζουν,
οπότε νομίζω ότι η Όλια είναι μια όαση - αν το σύστημα μου το επέτρεπε θα της έβαζα πολύ υψηλότερη βαθμολογία!

Μοιάζει πολύ με τις φώτο, αν και θα έλεγα ότι από κοντά είναι πιο όμορφη στο πρόσωπο,
στήθος τούμπανο όπως ακριβώς μου αρέσει (όχι σαν κάτι ατροφικά), πίσω κατάσταση ακόμα πιο τέλεια και με ωραία αντίθεση σε μαυρισματάκι στο μπικίνι Γλώσσα
Υποδοχή πολύ εντυπωσιακή, με σέξι εσώρουχα και φιλί, ενώ και με τα αγγλικά της δεν είχαμε κανένα πρόβλημα (μάλλον εγώ τα μιλάω χειρότερα Κουλ )
Φαίνεται να τις αρέσουν οι γλύκες και μάλλον πρέπει να την πάρεις με το μαλακό για να βρεις το κουμπί της, μετά είναι πύραυλος!

Στον αγώνα όπως ακριβώς πρέπει: αργά και βασανιστικά στην αρχή και μετά ακολουθεί το ρυθμό σου ανεβάζοντας στροφές.
Καλή στα χάδια, και φιλιά στο στόμα όλο και με πιο πολύ γλώσσα. Έπεσε στα γόνατα και έδωσε ρεσιτάλ, πιστεύω από τα πιο δυνατά της σημεία.
Όπως καταλαβαίνετε για να μην τελειώσει εκεί το πράμα την σταμάτησα και η συνέχεια σε διάφορες στάσεις, κορυφαίο doggy Χαμόγελο
Ε πόσο να αντέξω ο δύσμοιρος....Στο ημίχρονο πολύ ομιλητική, γλυκιά και με το νάζι της και την ασταμάτητη προσπάθειά της
κατάφερε να με τελειώσει και δεύτερη φορά - το σημειώνω γιατί σπάνια το καταφέρνω σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα Χμμμ;

Αξίζει σίγουρα τα λεφτά της, δεν είχα πραγματικά κανένα παράπονο, κι όταν έφυγα σχεδόν έτρεμαν τα πόδια μου, με ξεπάτωσε η άτιμη.
Ίσως η μια ώρα να ήταν λίγη τελικά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Hell Boy 29, ολεσγιατοπουτσο και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού