Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο απόγευμα και βόλτα στα ελαιοτριβεία στη Συγγρού ενημερώσει αν παίζει κάτι καινούργιο και φύγαμε. Αγ.παντων από τη ενημερώσει ειδα Ότι παίζει καινούργιο και αμερικανακη και είπα Πάμε να δω και συνεχίζω. Ανεβαίνω όπως πάντα η Λάρισα μαυρισμενη στη υποδοχή τα καλησπέρα και τα σχετικά. Η Αντριάνα όπως πάντα μέσα η Εύα μέσα βλέπω τη Ελένη Και μετά τη αμερικανα τη κέλυ. Αδύνατη μελαχρινή με αρκετά tattoo δε μου έκανε και κλικ για να μπω. Κανω να φύγω και η Λάρισα μου λεει πέρασε ειναι καλή Και τα σχετικά και καινούργια ειπα αντε να μπω .Απο το χεράκι και στο δωμάτιο ντουζάκι και περιμένω.Μετα απο λίγο έρχεται η κέλυ αρκετά ψαρωμενη αρχισε το μασάζ μέτριο δέχτηκε ευχάριστα τα χουφτωματα και αρχίζει μετά από το καραμελωμα γλύψιμο στα μπαλάκια όλο πάνω κάτω και μέσα όλο στο στόμα πολύ καλή. Μετά τη έβαλα στο μασαζοκρεβατο ένα καλό γλύψιμο καθαρο πολύ και Άπο τη φωνές πρέπει να το γουστάρει τρέλα πολύ μικρό βυζακι. Και μετά στα τέσσερα αν και είχε παρα πολλά υγρά ήταν πολύ στενή σαν παρθένα η σαν να έκανε προκτικο πρώτη φορά τέτοιο πράγμα κοιταγα συνέχεια να μη έχουμε και κανένα ατύχημα με το προφυλακτικό. Μετά πάλι στα γόνατα η κέλυ στο πάτωμα και πάλι πίπα στα όρθια πολύ καλή Τελικά και ηρθε τα τελείωμα στο στόμα δείχνει ότι τα εχασε Αλλά δε με παράτησε και ολοκλήρωσα. Τη ζήτησα συγνωμη και αυτή μου γέλασε φυσικά τις έδωσα το έξτρα μου χωρίς και να ζητήσει Αλλά είχα περάσει καλά. Ντουζάκι και στο σαλόνι μαζί με τη κέλυ. Εκεί είδα τη Λάρισα και τις είπα καλά που τι άκουσα. Γελάκια και Φιλάκια και έκανα να φύγω Τελικά πολύ καλό μουνι η Λάρισα και όπως ακουμπισα στα βυζάκια ντουμπανο το βυζι τις και πέτρα. Αν δουλέψει καμία φορα τρέχοντας θα πάω. Συνοψίζοντας σήμερα είπα ότι Τελικά πήγα για ένα καλό γαμιση και με άριστα στο 10 τις δίνω χαλαρά 9 δε είναι η γυναίκα που θα σου κάνει κλικ. Αν θες να περάσεις καλά τη προτείνω 100% .Απο τη πίσω πόρτα δε ζήτησα Αλλά πιστεύω ότι με έξτρα σίγουρα θα έχει το πρόγραμμα.Τελικα σίγουρα θα ξανά πάω γιατί θέλω να περάσω καλα στα δωμάτιο και όχι έξτρα για τα φιλιά που η κέλυ κανει πολλά γλωσοφιλα και μεχρι στο γλύψιμο μας ζητούν έξτρα κάποιες που το έχουν δει αστέρια σε άλλους χώρους. Και στη τελική αν θέλω να βρω μουναρα να παντρευτώ θα τη ψαξω αλλού..Εκεί πάω για καλό βόλι. Επίσης και εσείς να έχετε καλά βολια
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
130
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, doc_lin, muffer35 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2018
δεν θέλω να είμαι κακόπιστος αλλά η κριτική είναι κακογραμμένη και πιθανώς αβανταδόρικη...
στα Ελληνικά μηδέν με τόνο...
και φυσικά έδωσε και το έξτρα του...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1