Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.5 4 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είδα τις φωτογραφίες της κοπέλας και πήγα να ξεκαυλώσω. Θα συμφωνήσω με τον προλαλήσα στα του φαίνεσαθαι απλώς το σώμα λίγο χαλαρό και το βυζι δεν το λες και τούμπανο. Οι υπηρεσίες της κπέλας όμως είναι το κάτι άλλο. Δυσανασχετούσε απο την πρωτη στιγμή, μη μου φιλάς τις ρόγες ειναι ευαίσθητεςΚεφάλι σε τοίχο!, όχι γλωσόφυλλα παρακαλώ, eye contact subzero, και άλλη σταση? ουφφφφ, διάθεση για ομιλία με τλιποτα. Τράβα σπιτάκι σου κοπελία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
72
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, laiono13 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2018
Σοβαρολογούμε ρε παιδιά ? Η μέρα με τη νύχτα είναι το μπαζο !
Ρε Golden πας καλά ? Γιατί δεν τις βάζεις αυτές 50 ευρώ ?
Κατέβασε κ τη προβοσκίδα όταν της είπα κατσε γιατί εγώ φεύγω .
Τι περίπου μοιάζει κ βυζι ωραιο κ παπαριες ...


ΜΠΑΖΟ αυτό είναι .
Εκτός αν θέλετε να παίζουμε με τις λέξεις ...
Στην τύχη να διάλεγα καλύτερη θα ρχοταν 100%
(Updated: 22 Αυγούστου, 2018) 21 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

feragamo θα ηταν πολυ χρησιμο να εγραφες νωριτερα,εγω προτειμω αυστηρους υποκειμενικα παιχτες και να μου μενανε τα 120 στην τσεπη περνοντας κατι αλλο,παρα "ερωτοχτυπημενες κριτικες.εχεις δικιο στο οτι η γκομενα ηταν για 50ε,αυτο σκεφτηκα και γω.ομως μπαζο δεν ειναι,ειναι μια απλα μετρια γκομενα,υπαρχουν πολυ χειροτερες.εγω κρινω με αυτο που ερχεται και το συγκρινω με τις φωτο.με βαση τις φωτο λοιπον ναι, λες μπαζο ειναι γιατι ενω περιμενεις να δεις την ρια αντωνιου,βλεπεις αυτην.στον αγωνα εκτος απο το cow που μου δειχνε σημαδια κοπωσης την πηρα 30-35 λεπτα συνεχομενα με 3-4 στασεις,με εναλλαξ πιπα,και ξανα,δεν μου κανε "νερα,αλλιως σιγουρα η συναντηση θα ειχε ληξει νωριτερα.απο κει και περα δεν ξερω ,ισως φευγοντας εσυ ,κανοντας παραπονα καποιος αλλος στο γραφειο,να προσπαθησε να το "γυρισει"καπως.η ουσια ειναι οτι δεν αξιζει και σε αυτο μενουμε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2