Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σκάω κατά τις 20.30 στον οίκο, μόνος κι ερημος.Μπαινω και περιμένω την κορασίδα να επαναλάβω την πράξη γιατί την πρώτη φορά δε γευτηκα κωλαράκι.Μπαίνει, αρχίζει τις καθυστερήσεις τύπου: έλα να στον πλύνω αν θες ακάποτο.Τον πλένει σαν να τον σιχαίνεται(εν τω μεταξύ μοσχοβολούσα γιατί ημουν για έξοδο μετά).Την πιανει η κλασικη πολυλογια, αλλά στην πίπα σχεδόν δε μου σηκωνοταν(ή έπεφτε μετά από λίγο).Της προτείνω να γλείψω εγώ, βλέπω τον Οδυσσέα Ανδρούτσο κι έψαχνα για κλειτορίδα.Με τα πολλά της καρφωνω δυο δαχτυλα στον κώλο(το μουνι πιανει μυκητες) και ανεβαζω λιγο στροφες για mouthfuck.Εκεί εδειξε να γουσταρει ενω και το καβλι ανταποκριθηκε, είπα έτσι να το πάμε τσιμπουκάτο, αντί να μπλεκω με καποτες κι αρχιδια.Αρχισε να τριβεται πανω στο κρεβάτι, ενώ έσπρωχνε τον κώλο της προς τα πισω βαζοντας ενταση στο κωλοδαχτυλιασμα.Της ζήτησα να σταθω ορθιος στο κρεβατι όπου την επιασα απ τα αυτιά και καρφωνα δυνατα πια τα τσιμπουκοχειλα της(καμια διαμαρτυρια, προς τιμη της).Καπου άκουσα τα νύχια της τσατσάς στην πορτα κι αρχισα να βριζω(η Βερ μου ειπε να μην ασχοληθώ και να της χυσω τα βυζιά).Το τέλος με βρήκε στο στομα της, οπου της ζητησα να τα δω πριν τα φτυσει, οπως κι εγινε.Με φιλησε, με ευχαριστησε και νιαουρισε οτι θελει να την παρω απ τον κωλο την επομενη φορά(δουλεμένη κι ελαστικη ροδελιτσα, ομολογουμένως).Αν εξαιρεσεις την αγενέστατη τσατσα(αδειος ο οικος κι αφου εφυγα), ψιλο-στα-παπάρια μου να την ξαναπάρω, καθως οριακά με καβλωνει για κατι περισσοτερο.Μαλλον πολλη κουβεντα(κι απο μερους της καθ'όλη τη διαρκεια της πράξης-σταματάει και μιλάει) για το τιποτα ρε μαγκες.
Υ.Γ Έχει ξυρισει το κεφαλι της αλά μοδατα ενω πιο ωραία ειναι με τα γυαλια της(την προηγουμενη φορα τα φοραγε).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.028
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, Χιλαρίων, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2018
η βερονικα παει να το παιξει brazzers όμως δεν νομιζω ότι αυτά καυλωνουν τον μεσο μπουρδελιαρη της φυλης

επαναλαμβάνω προσοχή και στα ΣΜΝ όχι μονο για αυτην, όπως γενικοτερα με αυτές που εχουν μια σχετικη πελατεια π.χ σονια τις εχει περασει στρατος ολόκληρος ΚαπέλοΚαπέλο
K
kostas8000
11 Αυγούστου, 2018
Οταν λες εχει ξυρισει το κεφαλι? Δεν εννοιεις ολο ετσι?
12 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι μύστη,μόνο απο τη μια πλευρά.Άντε να εχει αρπαξει κανα ΣΜΝ, όχι και ψείρες για να πρέπει να ξυρίσει κεφάλι.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3