Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ότι και να πούμε είναι λίγο ...Έρωτας
Ή βάθμόλόγία είναι σε όλα 9 από εμένα πλήν της επικοινωνίας...δεν μου επιτρέπει το σύστημα για αυτό και τα 8-7άρια..
Οι φωτογραφίες ακριβείς λείπουν μόνο τα τατού μία καγκούρικη τίγρης στην πλάτη και ένα κοντομανίκο, πάντως το δικό μου το μανίκι που έφαγε ... ήταν ολόκληρο ...Ναι!

Καθαρό Gfe , με μικρές εξάρσεις Pse.
Κατα περιπτώσεις σε ακολουθεί εκεί που την πας και ενίοτε σε βάζει εκεί που θέλει για να το απολαύσει.
Μοντέλο, με κωλάρα .. ωραίο χαμόγέλό, βυζιά 3άρια σιλικονάτα , δεν μιλάει λέξη αγγλικά ( εμένα μου βγήκε για τα καλά +++ ), δραστήρια πολύ και με πρωτοβουλίες στις στάσεις που προτιμούσε...
Highliht χτυπιόταν πάνω μου με δική της πρωτοβουλία με τις πατούσες της πάνω στο κρεββάτι παίρνοντας τον όλον μέσα της.
Φάνηκε (Προσποιήθηκε;) ότι τελείωσε σε αυτήν την στάση .. και στην συνέχεια γελώντας πονηρά την ξαναπροτίμησε.Ναι!
Στο ιεραποστολικό μου αφέθηκε και την πήγα τρένο για αρκετή ώρα ψάχνωντας και οι 2 παράλληλα τις γλώσσες μας.
Χρησιμοποίησε ωστόσο Jel μόλις ξεκίνησα το σφυροκόπημα και αφού είχα βάλλει τις ποδάρες Έρωτας της στον αριστερό ώμο μου...
Εκεί μου έριξε και δύο μέτριες σφαλιάρες στον δεξί μοιρό Κουλ καθότι ανέβαζα στροφές και την πήγαινα στο όριο .
Ωραία προκαταρκτικά , με γλωσσόφιλα δαγκώματα γλώσσας , γλυψίματα παντού και ρούφηγμα άνω δαχτύλων.
Μόλις έκανα κίνηδη να πιπιλίσω τα δάχτυλα των ποδιών τα τραβήξε ευγενικά...δεν επέμεινα...
Καλή πίπα με παιξίματα στην γλώσσα και ωραίες ματιές Γλώσσα , με full γλύψιμο @@ το οποίο μετά από λίγο φάνηκε κάπως μηχανικό και μονότονο ..
Το Menu είχε cow, reverse cow ( must Έρωτας ) missionary και κουταλάτο..
Μου λείπει το doggie μόνο Μεγάλο χαμόγελο, next time
Τελείωσα στην κοιλιά της και την 2η φορά ενώ πήγαινα για τα βυζιά της τα έδωσα στην κωλάρα της ΈρωταςΈρωτας

Πέρασα πολύ όμορφα ..θα την ξαναπάρω σίγουρα στο μέλλον ..

Δυνατό πακέτο με εμπειρία !
Αν είχε μόνο και το Cim ..

Να γαμάτε καλά & δυνατά ..Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Jim25jim, old boy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2018
Αν καταφέρεις και το συνεννοηθείς, προσφέρει και CIM, έναντι αντιτίμου φυσικά.
06 Αυγούστου, 2018
Επί τω έργω και λίγο πριν την κορύφωση της το ζήτησα .. αλλά δεν με κατάλαβε .. Χαμόγελο
T
Titlover69
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2