Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294634
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από κάποιες συναντήσεις με call girls, οι οποίες αποδείχτηκαν έτσι κι'έτσι, αποφάσισα για αλλαγή να επιστρέψω στα παλιά μου στουντιολημέρια.
Στόχος μου η Αλίνα με την οποία είχα συναντηθεί για πρώτη και τελευταία φορά πριν 4-5 χρόνια. Η κοπέλα μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις αλλά κάτι το γεγονός ότι εργάζεται μόνιμα σε πρωϊνή βάρδια, κάτι ότι έχει περιορίσει τις εμφανίσεις της τον τελευταίο καιρό σε γκεστ σταρ, δεν είχα την ευκαιρία για επαναληπτική.
Κάλλιο αργά παρά ποτέ όμως και εν μέσω κατακαλόκαιρου βρέθηκα μετά από μεγάλο διάστημα στο αμαρτωλό βουνό.

Για όσους δε γνωρίζουν την κορασίδα, η Αλίνα είναι αυτό που λέμε τούμπανο τσέπης: κοντούλα αλλά με βυζάρες, κωλάρα, και γενικώς τσουπωτό κορμί. Εντελώς ακατάλληλη για μοντελοπνίχτες με άλλα λόγια. Επιπλέον το default mode της είναι PSE, οπότε θα πρέπει να της ξηγηθείς από πριν αν προτιμάς ήρεμες καταστάσεις.
Στα του σεξ, η απόδοση της κυμάνθηκε στα ίδια περίπου επίπεδα με την προ αμνημονεύτων ετών πρώτη μας συνάντηση. Πολύ καλό στοματικό, καλά στησίματα, αρκετό πάθος. Το μόνο αρνητικό ότι αυτή τη φορά δεν άφηνε γλωσσόφιλα. Γενικώς θα την έλεγα μια πετυχημένη συνεδρία, ειδικά αν λάβουμε υπόψη το τραγικό επίπεδο των στούντιο τον τελευταίο καιρό.
Η Αλίνα είναι μια αξιόπιστη πρόταση για τους στουντιάκηδες και τους βυζολάγνους, εφόσον την πετύχετε βέβαια.

Ημερομηνία ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manager69, LanciaRallye037, wired77 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού