Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περιπλανιωμουν στην οδο Μεγαλου Αλεξανδρου και απο μια γωνια τσουπ πεταχτηκε ενα μωρο με κολλητο
τζιν,ψηλο με μαλλι μαυρο με μπουκλες δεμενο κοτσο γυρω στα 25 και με μια δερματινη τσαντα με ενα σκυλο μεσα. Money Mouth
Ηταν η Συλβια απο το Φ66 προσφατα αλλα δεν την αναγνωρισα.
Το προσωπο της στρογγυλο και ομορφο με μαυρα ματια.
Την πηρα απο πισω για να βγαλω φωτο το τσουπωτο κωλαρι της να το ανεβασω στο θρεντ ματι παντου αλλα προς
εκπληξη μου το μωρο μπηκε μεσα στο μπουρδελο Ναι!
Υπαρχει θεος λεω τελικα. Χαϊδεψα την πουτσα μου διακριτικα γιατι εβλεπε και κοσμος και της ειπα αντε παλι θα γαμησεις
ωραιο μουνακι σημερα.
Μπηκα στον οικο οπου ηταν η ενοχλητικη ξανθια τστσα που δε σε αφηνει με τιποτα να φυγεις απο το σαλονι.
Το προγραμμα της κορασιδας ειναι ολες οι στασεις με 69 και ισπανικο και πιπα σκουφωτη.
Ο χωρος εν τω μεταξυ ειναι πολυ καθαρος και ανακαινισμενος προς απογοητευση μου και σε αυτο τον οικο εκλεισαν
τις τρυπες στη γυψοσανιδα τοποθετωντας ενα μεγαλο καθρεφτη που πιανει ολο τον τοιχο σχεδον.
Αχ ποσα βιντεο εχω τραβηξει με μυστες να γαμανε απο την αλλη μερια εν ανγοια τους.... τα βλεπω και τραβαω
μαλακια καμμια φορα.
Εδωσα το 10ρικο και περιμενα στο δωματιο.
Σε λιγακι ηρθε η Συλβια στο οπου την ειδα λιγακι αγχωμενη ... ειπα να την τρολαρω λιγο λεγοντας της
"τι εχεις κοπελια ? πρωτη μερα εισαι στη δουλεια? "
Οχι !!! απαντα η Συλβια, απλα φοβαμαι μη μου φυγει ο σκυλος απο την κουζινα ειναι πολυ ατακτος. Money MouthMoney Mouth
Αμα θελεις φερτον μεσα στο δωματιο της λεω δεν εχω προβλημα. Μεγάλο χαμόγελο
Δεν ελαβα απαντηση.Κουλ
Η Συλβια δεν εκανε καποια προκαταρκτικα και τοποθετησε κατευθειαν την καποτα στον πουτσο.
Η πιπα της απλη εως αδιαφορη.
Το στηθος ειναι αρκετα μικρο και δεν κανει για ισπανικο απορω τι το εχει στο προγραμμα. Χμμμ;
Της ζητησα να ανεβει απο πανω αλλα μου ειπε οτι εχει ενα θεμα αυτες τις μερες και δεν καβαλαει πουτσες Κεφάλι σε τοίχο!
Την εστησα στα τεσσερα γυριζοντας την εγκαρσια στο κρεβατι για να εχω θεα στον καθρεφτη.
Η Συλβια εχει πεταχτο τσουπωτο κωλαρι και μπουταρες και στα τεσσερα ειναι πολυ καυλωτικια.
Της τον εχωσα στη μουνα της δυσκολα στην αρχη ενω δεν την ειδα να βαζει και κρεμα.
Αρχισα να την γαμω δυνατα με τα κωλομαγουλα της να κανουν παφ πουφ ενω η ιδια τον ετρωγε χωρις δισταγμο
βγαζοντας μερικες βαριες ανασες.
Την γυρισα και σε κανονικη σταση οπου ειδα την αξυριστη μουνα της και της τον εχωσα .
Με πηρε αγκαλια ενω εγω χουφτωνα τις μπουταρες της και τις γαμπαρες της.
Δεχτηκε γλειψιματα στο λαιμο αλλα οταν της ζητησα ζουμερα γλωσσοφιλα με μπολικο σαλιο μου ειπε οτι δεν φιλαει καθολου
τον πελατη. ΘυμόςΘυμός
Ακολουθησαν μερικα θεατρινιστικα "ετσι... μου αρεσει να με γαμας ! ναι.. ναι..ναι.. χυστο το μουνι μου ! "
Δεν ειχε περασει το 10λεπτο οπου εβγαλα το γλυκι βραστο σπερμα μου στην καποτα.
Η Συλβια ντυθηκε και αποχωρησε απο το χωρο. Οταν εφευγα την ειδα στο κουζινακι να γλωσσοφιλιαζει το σκυλο της.
Ευτυχως που δεν φιλαει στο στομα τελικα...

Συμπερασματικα η Συλβια ειναι ενα ομορφο κοριτσι για την περιοχη με ατου την κωλαρα της.
Ειναι για πολλα πισοκολητα η Συλβια και για τιποτα αλλο. Καλα να περασετε Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.570
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Gator9, LanciaRallye037 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2018
Αμ δεν θα κάνει μόνο γλωσσόφιλα με το σκύλο της ....
03 Αυγούστου, 2018
χαχαχαχα γλυκύ βραστό, πολύ εύστοχο Καπέλο
R
Rauschenberg
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2