Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και με ειχε ιντριγκαρει η διαφορα αναμεσα στις φωτο της κοπελας και μερικων κριτικων μου χε μπει το σαρακι να επισκεφθω το συγκεκριμενο καταστημα για τη συγκεκριμενη κοπελα για να δω με τα ιδια μου τα ματια που βρισκεται η αληθεια..επισκεψη κατα το μεσημερακι, αδειο σαλονι και η μονη κοπελα η Ιρις! Ψηλη με πορνοπαπουτσα, κωλαρα (με κυτταριτιδα μεν) ποδαρες που ειναι για γλυψιμο, κοιλιτσα η οποια δεν ειναι αντιαισθητικη κι ενα σετ βυζαρες...το κερασακι στην τουρτα ομως ειναι αυτο το προσωπο της...μιλαμε για καυλοφατσα απτις λιγες...προκειται για ενα μιλφ που ευκολα μπορει να σε καυλωσει χωρις να κανει τιποτα αλλο παρα μονο με το να σε κοιταει..μιλαμε για περιπου 40αρα που εξω ευκολα της χωνεσαι! Στα του διαδικαστικου μπαινει μεσα καθεται πολυ ανετη και ρωταει αν θες τρομπονι με ή χωρις..επελεξα με και ξεκινησε ενα τρομερο τσιμπουκι με λιγο χερι..δεν βιαζοταν και μετα απο λιγο με εβαλε να ξαπλωσω (πραγμα που δεν εχω κανει ποτε μεχρι τωρα γιατι σιχαινομαι) αλλα το κανα..συνεχισε τσιμπουκοδρομια με dpt και φαινοταν να γουσταρε κιολας λογω της ηλικιας μου..μετα της ζητησα να την παρω ιεραποστολικα για ν βλεπω την καυλοφατσα της..το νακι της ειναι αρκετα στενο πραγμα που με τρελανε οσο ημουν απο πανω της..ειναι απιστευτο να βλεπεις το προσωπο της οταν την γαμας...εκει δεν μπορεσα να αντισταθω κι επεσαν και κατι γλωσσοφιλα..(φιλαει πολυ ωραια) και καπου εκει ηρθε το τελος..μετα επαιξε λιγο σοσιαλ οπου για πρωτη φορα νομιζα οτι δεν βρισκομαι σε εν λογω χωρο αλλα σπιτι μου με κοπελα.. Εν ολιγοις πιστευω οτι αξιζει πολυ η συγκεκριμενη και θα την επισκεφθω σιγουρα..
ΥΣ. εχει καυλωτικη προφορα! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Ψωλεκτωρ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.002
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexaddict7, Bonecrusher, sisax87 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού