Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνεχεια απο την αποτυχημένη συνάντηση με τη Βικτωρια κ λόγο καιρικών συνθηκών δεν μπορούσα να κάνω αλλιώς έπρεπε ξεφορτωσω σε καποιο στομα, ηταν απαραίτητο, για Ιβόνη θα πηγαινα ή και Ίρις στο Ιωαννίνων αλλα είπαμε τεραστια μπόρα κ δεν κάνω πρωινά χτυπήματα δεν ήμουν σίγουρος πως δούλευαν. Με τα πολλά πάω στη γνωστή Σόνια για ξελάφρωμα και αυτήν έχω να τη πάρω από τότε που ήταν Βέργας. Μπουκάρω με τη βρόχα,πληρώνω, είχε συναγωνιστή πριν πλένομαι και λόγο κάβλας ήμουν ήδη μισοκαβλωμένος όταν ήρθε -σκεφτόμουν πως θα με τελειωσει η πιπα της σε 3min. παρολα αυτα δεν εγινε- τα ειπαμε κ αρχισε το κλασσικό body2body π κανει με τις βυζαρες κ ηρθε η εκπληξη μου δίνει φιλιά στο στόμα μόνη της Εμμμμ καλά λεω τι επαθε αυτη?? τοσες κ τοσες φορές ουτε για αστείο δεν δοκίμαζα/δοκίμαζε κ μετα αφού πήρε φόρα για τα δεδομένα της αρχίζω της πιανω βυζιά κ να τα γλύφω, δύο στα δύο για την αποστειρωμένη Σόνια είναι να απορείς Μεγάλο χαμόγελο Κάγκελο εγώ αρχίζει τη πιπάρα της για κανα 5λεπτο στο τσακ κρατήθηκα, εφαρμογή λάστιχου, κ τη βάζω ιεραποστολικά κ έγλυφα τα βυζιά της παλι(φοβερό δερμα η τύπισσα για την ηλικία της) μετά τέσσερα κ αντε 10 σπρωξίματα το πολύ έκανε απο τη πιπα τεραστια προσπαθεια να μη χύσω αφού ήμουν φορτωμένος απο πριν κ έτοιμος, τη βάζω για πιπα, τα ρούφηξε κ ησύχασα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.674
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giatros_xoris_tsinora, Masazonomaxos, Ημεδαπος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού