Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
Sex Studio 186192
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
1) ΕΙΣΑΓΩΓΗ
Εδώ και 5 χρόνια που επισκέπτομαι το συνεργείο της μεσσηνιακής πρωτευούσης δεν είχα φτιάξει αναλογικό κύκλωμα (αν δεν καταλαβαίνετε τι εννοώ τότε BOEING)....
Το έχω ζητήσει 2-3 φορές αλλά δεν το έκαναν κάποιες κοπέλες τέσπα, άρχισα να νοιώθω ότι θα πάω στραβός στον Άδη αφού υπάρχει κι η γνωστή ατάκα....

2) ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΡΗΜΙΑ - ΑΛΛΑ ΣΤΟΝ ΠΟΘΟ)
Τον Βασιλάκη Τερλέγκα τον ξέρετε με το γνωστό του τραγούδι. Πάω λοιπόν σε ένα παραδίπλα και δίνω παραγγελιά στην madam Merkel ότι θέλω να φέρει κάποια κοπέλα να κάνει και δαύτο. Παίχτηκε μια πάρλα και έκλεισε το επίσημο ματς, έπεσε ο παράς του τζόγου και σήμερα κατέβηκα για να παίξω μπάλα.

3) Η ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ
Ξανθό κοντό μαλλί με σκούρες ανταύγειες. Ηλικία γύρω στα 40 (συν/πλην) ύψος άντε ως 1.65
Της βάζω όμως 7 στο σώμα γιατί θεωρώ ότι μεν έχει μια σχετική χαλάρωση στην κοιλίτσα και δεν είναι νεαρή ηλικιακά, οι βύζοι της είναι μεγάλοι (όχι πεσμένοι αισθητά) αλλά όταν είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ και πάρα πολύ προσεγμένη στο θέμα της καθαριότητας, φορούσε απαλό και διακριτικό άρωμα και ωραίο μακιγιάζ (όχι βαρύ) ε νομίζω ότι το κέρδισε επάξια το 7ρι.
Είναι χρόνια στο Γελαδιστάν καθόσον ομιλεί πολύ καλά τα Ελληνικά και δήλωσε καταγωγή από Μαδρίτη (WTF από το Spanish TOEIC της Ρομπέρτας πέσαμε πάλι σε Ισπανία μεριά). Πάντως έχει σκούρο κάπως δέρμα (όχι ασπρουλιάρα).


Τηλεφωνώ γύρω 11:00 το πρωί για να επιβεβαιώσω ότι παραμένει Καλάμαις....

- Στούντιο παρακαλώ....
- Καλημέρα, η Κλαούντια είναι εκεί;
- Μάλιστα.....
- Εντάξει να μην φύγει γιατί θα θυμώσω, να με περιμένει......
- Εντάξει μείνετε ήσυχος!
- Γύρω 1 με 2 θα είμαι κάτω.....


ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ, ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΕΘΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΖΟΓΟ ΜΟΥ Ναι!

Στο σαλονάρισμα σκάει με μια τυπική εμφάνιση, ένα τυπικό χαμόγελο και δατς ολ, έμεινα με την τσα2 (τις τελευταίες φορές είναι μόνιμη - με έμαθε κι αυτή)....

- Θα πάρω το πρωκτικό όπως είπαμε...
- Εντάξει είναι 100Ε...
- Πάω να φρεσκαριστώ να έλθει σε λίγο...

Φρεσκοξυρισμένος στη γύρω επίμαχη περιοχή (τα @@ρια φαλάκρα - η ντούντα όχι παντού) με πέτυχε στο ξέβγαλμα (είμαι και ιδιότροπος - καθαρούλη με έχει βαφτίσει η τσα2). Η Κλαούντια έβγαλε το σουτιέν αποκαλύπτοντας το Βυζάντιο και ξάπλωσε στο κρεββάτι.

ΑΜ (Ατλέτικο Μαδρίτης) Γ (Γουλβς - ο υποφαινόμενος - οι Λύκοι Wolves - αναλύεται παρακάτω - το γράφω Ελληνικά ε βαριέμαι εναλλαγή πληκτρολογίου συνεχώς).

ΑΜ: Πρόσεχε μην γλυστρήσεις και πέσεις!
Γ: Εντάξει μη φοβάσαι (έβγαινα σκουπιζόμενος - γερούνδιο Αγγλικής)...
ΑΜ: Έλα ξάπλωσε δίπλα μου....
Γ: Θα το βάλω στο κωλαράκι?
ΑΜ: Ναι γιατί όχι....
Γ: Πάρε αγκαλιά τον άντρα σου, τον αγκαλιάζουν τον άντρα που σου φέρνει τα λεφτά...
(συζυγική ατάκα τρομάρα μου) Κουλ
ΑΜ: Είσαι παντρεμένος?
Γ: Όχι γιατί δεν θα ερχόμουν εδώ, δεν είμαι σαν τους άλλους....
ΑΜ: Μην βιάζεσαι τρίψε τον πάνω μου....

Γυρνάει μπρούμυτα με θέα την κωλάρα της και τότε αρχίζω να της τρίβω τη ντούντα πάνω - κάτω στη χαράδρα....

Γ: Θα τρύψω και τα αρχιδάκια μου στο κωλαράκι....
ΑΜ: Ναι....
Γ: Κοίταξε τον καθρέφτη πώς είμαστε...
ΑΜ: Αχ......
Γ: Άσε με να σε δαγκώσω απαλά στο λαιμό σα χαρμανιασμένο κογιότ, θέλω να σε φάω μη φοβάσαι....

Ε γιαυτό ρε φτυάρια από νοτιοαφρικάνικο δεξί εξτρέμ των Kaizer Chiefs έγινα Wolves της Αγγλίας Ναι!
5 χρόνια είχα χαρμανιάσει για κώλο εδώ στη Μεσσηνία, τι χαρμανιασμένο κογιότ και λυσσαγμένο θα έλεγα!!!
Αλλά διακριτικά προσεκτικό ώστε να κερδίζω τον σεβασμό και την αφοσίωση της κοπέλας. Τα οποία τα κέρδισα αλλά και το ματς Ματάκι

Λιπαντικό έβαζε κι αυτή αλλά κι εγώ απαλά στην κωλάρα της. Με άφηνε να έχω πλήρη εισαγωγή του πορντοδάκτυλου στην πίσω δίοδο.

Γ: Αν σε ενοχλήσει κάτι πέστο...
ΑΜ: Όχι κάνε ό,τι θες...
Γ: Όπως βλέπεις είμαι προσεκτικός, όχι σαν κάτι άλλα τομάρια που ορμάνε επάνω σαν ζώα...
ΑΜ: Άντρα μου, μάγκα μου!
Γ: Γυναικάρα μου φίλα με πάλι....
ΑΜ: Έχω αρχίσει να καυλώνω........

ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΓΓΛΙΑ ΘΑ ΡΙΞΕΙΣ ΧΡΗΜΑ ΜΩΡΗ ΚΑΡΙΟΛΑ, ΤΟΣΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΑΖΕΨΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ΘΕΛΩ ΜΕΙΝΩ ΜΠΑΤΙΡΗΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ......
Αλλά από τις έξυπνες γυναίκες.....
Κι όχι κάτι ανοήτες και λίαν επιεικώς τις χαρακτηρίζω έτσι γιατί σου σπάνε τα @@ρια και δεν καταλαβαίνουν το συμφέρον τους....
Μυαλό όμως δεν τους βάζω, ας βάλουν κάποτε μόνες τους......

Γ: Τι μουνάρα παχιά είναι αυτή (την κουτούπωσα εξωτερικά κι εκεί)...
ΑΜ: Πρώτη φορά το ακούω αυτό....

Η ακάπωτη πίπα της είχε ένα ιδιάζων στυλ.....
Ενώ φαινόταν ότι ήταν αερόπιπα, ένοιωθα κάτι σαν βελούδο επάνω στη ντούντα, WTF Χμμμ;
Tα @@ρια τα βύζαξε απαλά παρόλο που της είπα να τα ξεριζώσει με τα χειλάκια της....
Είχε και αρωματικά μαντηλάκια κοντά και σε μια φάση σκουπίζει την Άρεια ντούντα Κουλ

Γ: Έχει βγάλει υγρά??
ΑΜ: Ναι αλλά μου αρέσουν....
Γ: Κούκλα μου εγώ δεν τρώω ό,τι κι ό,τι κάνω υγιεινή διατροφή γιαυτό σου άρεσε το σπέρμα μου Ναι!

ΚΑΙ 1-0 GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLL RE WOLVES!!!!!!!!!!!!!!!
Aν και δεν είναι χώρος για ανάλυση στοιχημάτων και προσωπικών παθών των επιλογών, ως fan των Kaizer Chiefs τώρα που γράφω την κριτική νοιώθω ότι σκόραρα όπως το 2010 ο Tshabalala των Κάιζερ εναντίον του Μεξικού.
Βίντεο => https://www.youtube.com/watch?v=HFISx1j0kak

Το παιχνίδι παίχτηκε στα 4 όπου η Κλαούντια είναι ικανοποιητικά στενή, προφανώς δεν έχει κάνει πολλά χιλιόμετρα όπισθεν....
Αυτό φυσικά με προβλημάτιζε και είχαμε 4-5 προσπάθειες για να μπει μέσα (και έπεφτε μετά από λίγο - πίπα να ξαναπάρει επάνω και ξανά μέσα)....

Γ: Είσαι στενούλα ρε κούκλα...
ΑΜ: Ε δεν το έχω κάνει σήμερα είσαι ο πρώτος...
Γ: Παρθένα μου εσύ.....
ΑΜ: Έλα να αλλάξουμε στάση να ξαπλώσω και θα τον χώσεις έχω καυλώσει πολύ κι είμαι τώρα ανοικτή....
Γ: Τρελλάθηκες.....

Εδώ θυμήθηκα την ένδοξη Ντάρια πριν 5 χρόνια που μου έγλυψε τα @@ρια και της είχα πει => τρελλάθηκες μου έγλυψες τα αρχίδια και τρελλάθηκες!!!!
Διαβάστε την όσοι έχετε την περιέργεια κάντε μπόλικο σκρολ προς τα κάτω κι όχι προς τα πίσω Μεγάλο χαμόγελο

Ξαπλώνει ιεραποστολικά σηκώνοτας στα ύψη τα πόδια της έφερε τη σουφρίτσα έξω - έξω και τον κάρφωσα με δύναμη....

ΑΜ: Αχ, αχ.....
Γ: Στον έχωσα τώρα όπως ήθελες.....

Το κάναμε εκεί για ένα λεπτό, παραδώθηκε εντελώς και τη φίλαγα με πάθος στα χείλη, τον έβγαλα μισοπεσμένο να μου τον ξαναπάρει πίπα και τελειώσω. Επειδή είχε ξαναχαλαρώσει η ντούντα κρατήθηκε η άκρη του προφυλακτικού λίγο.....
Μπήκε 12:55 και έχυσα 13:23 στο στόμα της, κράτησε τα κάμποσα στο στόμα και τα υπόλοιπα στην παλάμη, σαν καλή νοικοκυρά και δούλα....
Ξεβγάλθηκε στο νιπτήρα....

Γ: Αυτό είναι από εμένα. Νομίζω ότι είναι καλό δωράκι (ε δεν λέμε τα δώρα - τιμή πακέτου υπηρεσιών αναφέραμε)...
ΑΜ: Σε ευχαριστώ!
Γ: Θα ήθελα να σου δώσω παραπάνω, αλλά εντάξει δεν μπορώ να σε άφηνα έτσι γύφτος και βρωμιάρης δεν είμαι...

Κάτι είπαμε περί της κινήσεως αυτής τώρα δεν θυμάμαι ακριβώς....

Γ: Να βοηθήσει η Ρεάλ με την Ατλέτικο!
ΑΜ: Εύχομαι να τα αποκτήσεις!

Κι εκεί την ξαναφίλησα στα χείλη και έλαβε λήξη το ματς με σκορ 2-1 υπέρ των Λύκων Γερο-μύστης σκοράραν και οι 2 ομάδες στις καθυστερήσεις!!!!!
Ειλικρινά πολύ ωραίος και απολαυστικός ώριμος κώλος. Μακάρι να την ξαναπετύχω να το κάνουμε καλύτερα και να μην έχω το άγχος να μην της πέσω σα γελάδι, ε πυρφορίζω τρομάρα μου again.....

Αυτή ήταν άλλη μια κριτική - έκθεση ιδεών. Αν δεν συνδυάσετε το Στοίχημα με το ΧΧΧ θα πάρετε του Περού τα φτυάρια και του Καράμπελα τα @@ρια.....

=> Ζήτω ο τζόγος με τα έξυπνα κορίτσια Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2018
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Nodas1821, Th3W4s73d και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού