Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην δεσποινιδα Ελενα μιας και μολις την ειδα μου σηκωθηκε το τσουτσουνι...
Η Ελενα ειναι μια σκινυ πιτσιρικα 22 ετων ρουμανα.
Κατα δηλωσης της μια και εγω την θυμαμαι αμυδρα
εχει δουλεψει και σε οικους της φυλης, στην ρεμουνδου και σε στουντιο.
Ειναι μια αρκετα λεπτη κοπελιτσα με ανυπαρκτο στηθος μικρο στενο κωλαρακι
και μια ομορφη νεανικη φατσουλα. Τα μαλλια της ειναι μακρια καστανου χρωματος και τα εχει ραστα !!
Η επιδερμιδα της απαλη και τρυφερη.
Ειδοσος της κορασιδας στο δωματιο οπου γδυθηκε και σταθηκε μπροστα μου,η κοπελα ειναι αβυζη εντελως,
της εγλυψα τις ρωγες και επειτα απο λιγο ξαπλωσα στο κρεβατι.
Η Ελενα εχει ενα ομορφο μικρο μουνακι με φουσκωτα μουνοχειλα.
Αμεαως της ζητησα να κατσουμε σε 69 για να την γευτω, μου περασε καποτα και μου πασαρε το μουνι πανω στη μουρη μου.
Οσο αυτη μου εκανε πιπα εγω ειχα πιασει τα μικρα κωλομερια της και τα ρουφουσα, της ρουφηξα κωλαρακι και μουνακι
χωνοντας τη γλωσσα μου μεσα στις τρυπουλες της.
Η μικρη φανηκε να γουσταρει μουνογλειψιμο μιας και κουνουσε το κωλαρακι της για να στρογγυλοκαθισει
καλυτερα πανω στα μουτρα μου.
Η Ελενα ειναι πεντακαθαρη και τα μουνοζουμα της νοστιμα ειχαν μια γλυκια γευση.
Την ανεβασα απο πανω οπου με τις πατουσες στο στρωμα η Ελενα καβαλησε το καβλι μου αλλα δεν εκανε βαθια
καθισματα οπως θα περιμενα, την εβαλα στα τεσσερα οπου σφυροκοπησα στο μικροσκοπικο κωλαρακι της χωρις
να κλεβει.
Γυρισμα και σε κανονικη σταση οπου την επιασα απο τρυφερα μπουτακια της και την γαμησα δυνατα.
Δοκιμασα για γλωσσοφιλα αλλα αρνηθηκε ευγενικα. Συμμετοχη δεν ειχε ιδιατερη κατα τον αγωνα.
Την εχυσα και αφου στραγγιξα χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ελενα ειναι μια μικρη σκινυ πιπινα που ξεχωριζει απο αρκετες αλλες περιπτωσεις στο δεκαρικο.
Ειναι πολυ καθαρη δεχθηκε σφυροκοπημα χωρις ενστασεις και δεν βιαζοταν.
Στα αρνητικα η ελλειψη προκαταρκτικων και η ελλειψη συμμετοχης στο γαμησι χωρις αυτο να σημαινει οτι γαμησα
ενα επιπλο μια ψυχρη τυπισα απλα η κοπελα δεν ειναι αρκετα θερμη στο δωματιο οσο θα επρεπε.
Για δεκαρικο παντως δεν το λεμε ουτε του παπα... Ελπιζω να περασετε ακομα καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2018
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.592
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2018
Δοκιμαστικε σήμερα αλλα λογο έλλειψη συμμετοχής άφησε πολύ άσχημες εντυπώσεις...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1