Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο οπου σαλοναρισε μια ενδιαφερουσα παρουσια, προκειται για τη Λιλη !
Η κορασιδα ειναι μια ψηλη γυναικα γυρω στο 1,75 νταρντανα στ ο σωμα με ομορφο σεξι προσωπο.
Τα βυζια της ειναι 4αρια αρκετα πεσμενα ομως και με ολιγες ραγαδες.
Το πισω συστημα της ειναι υπεκυβισμενο, διαθετει κωλαρα με ολιγη κυταρριτιδα.
Γενικα σα κορμοστασια δεν ειναι ασχημη ωστοσο νταρντανογυναικες δεν ειναι του στυλ μου.
Το προγραμμα της διαθετει ελευθερο τσιμπουκι για τους Ελληνες.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου επεσε λιγο σοσιαλ, τα ελληνικα της πολυ καλα.
Κατεβασε το ολοσωμο δικτυωτο που φορουσε και φανηκαν οι τεραστιες βυζαρες της, απο κατω δε φορουσε εσωρουχο
ηταν γυμνη.
Με καβαλησε προσεκτκα για να μην εχουμε καμμια εισοδο και αρχισε να με φιλα στο λαιμο.
Κατεβηκε πιο χαμηλα στις θηλες μου και την κοιλια μου και επειτα τον εβαλε ακα στο στομα της. Ναι!
Η πιπα της βαθια λιγο μονοτονη σε κινησεις αλλα με διαρκεια μιας και εγω την σταματησα.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου σφυροκοπησα τη μεγαλη κωλαρα της, σε δυνατες πουτσιες η Λιλη εκανε λιγο διαγωνια το κωλι της.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα απανω τις βυζαρες της και χωθηκα ναμεσα στις μπουταρες της.
Αγκαλιαστηκαμε και την γαμησα σε χαμηλους ρυθμους οπου εχυσα τη μουναρα της.
Δεν θυμαμαι αμα ανακοινωσε 69 ο τσατσος αλλα δεν ψηνομουνα ετσι και αλλιως.

Συμπερασματικα η Λιλη ειναι μια μετριας εμφανισης νταρντανα με σεξι προσωπο που δεν εδειξε σημαδια βιασυνης στο δωματιο.
Εκανε προκαταρτικα και ειναι αρκετα επικοινωνιακη. Το δεκαρικο σιγουρα δεν ειναι χαμενο μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίλη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.570
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού