Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 49 10
Sex Studio 113398
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειδα τις φωτογραφιες που εδειχναν μια κοπελα με ωραιο σωμα και ειπα να παω για αυτοψια.
Βγαινει η Σαντρα, ψηλη, νταρντανα αλλα ωραια κατανεμημενο ακομα και για εμενα που ψαχνω μοντελε. Πολυ ομορφα ποδια οπως φαινονται και στις φωτογραφιες, κωλαρα, μικρο στητο βυζι και γλυκο προσωπο!
Εκανα το μπανιο μου και ηρθε.
Μιλαει αγγλικα μια χαρα, ειναι λιγες εβδομαδες Ελλαδα. Αρχισαμε με φιλια που εγιναν γλωσσοφιλα. Της χουφτωνα τα βυζια, τον κωλο, οτι ηθελα, εχει πολυ ωραιο σωμα. Κατεβηκα στα βυζια, ωραιες ρωγες. Μετα επεσα για τις ποδαρες, αυτες με εκαναν να περασω, μαζι με το περπατημα της, η κοπελα εχει στυλ. Δεν εχασε ευκαιρια και εσκυψε και μου γλυστρησε ενα δαχτυλο στον κωλο. Μαστορισα λεμε! Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι και την εβαλα να γλυψει αρχιδια. Το εκανε μανιωδως! Η γλωσσα της εβγαινε εξω απο το στομα της και περναγε καυτη απο τα αρχιδια μου... Της επιασα το κεφαλι και ανασηκωσα τον κωλο μου. Αρχισε να μου γλυφει την κωλοτρυπα με μεγαλη ενταση. Ξεκιναγε πριν την τρυπα, την περναγε και συνεχιζε μετα απο αυτην.. Μετα εβαζε την γλωσσα της μεσα. Προσπαθησα να μην χυσω, αν και συνεχιστηκε για οση ωρα ηθελα αυτο!
Σηκωθηκα και φορεσε το στραπ. Επεσα στα 4 κατω κι ηρθε απο πισω μου ορθια. Με πηδηξε πολυ ωραια, χωρις να της βγαινει το στραπ, ηταν ορθια και εβαζε δυναμη οταν πια ανοιξε η τρυπα μου. Την εβλεπα στον καθρεφτη και ηταν καυλα... Ημουν κοντα να χυσω, οποτε ανεβηκαμε στο κρεβατι και με πηρε στα ισια. Η προσωπαρα της απο πανω μου δεν αφησε πολλα περιθωρια... Επισης εβλεπα τα χερια της, ομορφα και γραμμωμενα οπως με κραταγε.. Εχυσα, σηκωθηκε και τα ειπαμε λιγο. Συμπαθεστατη και στο σοσιαλ! Γενικα ειχα μια εξαιρετικη συνεδρια!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, kotsos81, Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού