Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ιούλιος, ο μήνας της ζέστης και της ραστώνης. Από τη μία η θερμοκρασία που ανεβαίνει κι από την άλλη η άδεια που αργεί ακόμη να έρθει σε κάνουν να αναζητάς μικρές αποδράσεις και ευκαιρίες δροσιάς σε κοντινές παραλίες ή κοντινές αγκαλιές. Είτε έτσι είτε αλλιώς θα βουτήξεις. Στο κάτω κάτω κι η θάλασσα θηλυκό δεν είναι; Μπαίνεις μέσα της και δεν θες να βγεις Έρωτας
Η συνάντηση με τη Μόνικα κανονίστηκε πολύ εύκολα. Ήρθε στην ώρα της με σέξι ντύσιμο, τις απαραίτητες γόβες που την έδειχναν ακόμη πιο ψηλή κι ένα λάγνο βλέμμα πολλά υποσχόμενο για τη συνέχεια. Ήμουν έτοιμος να βουτήξω αλλά με πρόλαβε και μου όρμησε εκείνη. Δεν είχε ακόμη μπει στο δωμάτιο και η γλώσσα της ήταν ήδη στο στόμα μου ενώ το χέρι της εξερευνούσε και προθέρμαινε το εργαλείο χωμένο μέσα στο παντελόνι μου. Της ανέβασα όσο μπορούσα το κολλητό της φόρεμα και άρχισα να τη δαχτυλιάζω στο μουνάκι συνεχίζοντας τα γλωσσόφιλα. Κάναμε λες και ήμασταν εραστές που είχαμε καιρό να βρεθούμε και είχε λείψει ο ένας στον άλλο κι όμως ήταν η πρώτη φορά που τη συναντούσα. Με άναψε όλο αυτό το σκηνικό. Ήθελα να την πάρω επιτόπου και της το είπα. Μου λέει έχω κάνει μπανάκι πριν έρθω, αν θες όμως να περιμένεις να κάνω ξανά. Ξέχασέ το, της είπα, δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω ούτε λεπτό τώρα. Πέρασμα καπότας στα γρήγορα και μπήκα μέσα της στα όρθια με κόντρα στην πόρτα του δωματίου. Δεν την άφησα καν να γδυθεί, την πήρα με το φόρεμα μισοανεβασμένο και με τις γόβες, απίστευτη καύλα. Στην αρχή της κόλλησα τα χέρια πάνω στην πόρτα και μετά της τα έβαλα πίσω από την πλάτη ενώ την σφυροκοπούσα και της ψιθύριζα διάφορα στο αυτί κι εκείνη προσπαθούσε να γυρίσει όσο μπορούσε σε αυτή τη στάση για να με φιλάει με γλώσσα. Έλιωσα λέμε. Εκεί μας βρήκε το πρώτο finish...
Δεν σε άφησα πριν να πας για μπάνιο της είπα, τώρα όμως θα πάμε μαζί, αν θες. Με κοίταξε πρόστυχα και με πήρε από το χέρι σαν μικρό παιδί. Την ακολούθησα και μπήκαμε μαζί στο μπάνιο. Άσε με να σε περιποιηθώ μου είπε και άρχισε να με χαϊδεύει και να με φιλάει ενώ μου τον έπλενε και τον έπαιζε ελαφρά. Σιγά σιγά κατέβηκε πιο χαμηλά και άρχισε να τον γλείφει και να τον ρουφάει ενώ το ζεστό νερό που έπεφτε στα κορμιά μας έφτιαχνε ακόμη πιο πολύ την ατμόσφαιρα. Δεν άργησα να καυλώσω ξανά. Σκέφτηκα να την πάρω στο μπάνιο αλλά λέω τι στο καλό πάλι στα όρθια θα τη βγάλουμε; Την πήρα εγώ αυτή τη φορά από το χέρι και πήγαμε στο κρεβάτι. Μπήκα μέσα της πισωκολλητά και μετά σε ιεραποστολικό με τα πόδια στους ώμους, ξεκίνησα αργά αργά και όλο και πιο δυνατά μέχρι που δεν άντεξα άλλο και τελείωσα στο στόμα της. Όλη την ώρα η Μόνικα να συμμετέχει και να σε κάνει να νιώθεις ότι γουστάρει. Αλήθεια ή ψέματα; Ποιος νοιάζεται;
Συμπέρασμα: μπορεί να μην πήγαμε παραλία αλλά τη βουτιά μας την κάναμε και περάσαμε και καλά Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 49 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2018
Είναι μουναρα η Μόνικα και καλό παιδί... και Σωστή επαγγελματίας.... την αρέσει το γαμήσι και γουστάρει τρελλά πουτσες να τις ξεζουμίζει...Κατσικογάμης
Τυπε να την σκίσεις στη καυτήΚατσικογάμηςΚατσικογάμης κωλάρα την επόμενη φορά και θα με θυμηθείςΚουλ
ΠροσκύνημαΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1