Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Κατάθεση στην φραουλιτσα για τρίτη και τελευταία φορά ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
Τα χαρακτηριστικά της κοπέλας τα έχω ξαναπεί, όμως τώρα έχει χάσει κάποια κιλά και έκανε τα μαλλιά της μαύρα. Στο πρόγραμμα από απλό έβαλε και 69. Στην φυλής βέβαια έκανε κώλο, ισπανικό και ακαποτο τσιμπούκιΝαι!. Too much για Μετάξι.
Όταν με είδε έκανε την χαρούμενη και μου έλεγε να περάσουμε μέσα να γαμηθουμε. Που να φανταζόμουν ότι θα μου σερβίρει φόλα Θυμός
Είσοδος της κοπέλας με ένα απλό γειά.
Την χαιρετώ και πάω για προκατ.
ΑΡΧΙΔΙΑ!!! Θυμός
Μου λέει ένα ξερό κάτσε κάτω και πάει να βάλει καποτα σε πεθαμενο πουτσο Κεφάλι σε τοίχο!
-Κάτσε λίγο να καυλωσω,λέω και της πιάνω τα βυζιά.
-Α καλά, τράβα μαλακια μόνος σου να καυλωσεις.
-Και εσύ θα κοιτάς; Χμμμ;
-Ναι και εσύ θα βλέπεις τα μαλλιά μου, σου αρέσουν που τα έκανα μαύρα;Χμμμ;
-Ναι πολύ Μαλακία, έλα για 69 τουλάχιστον.
Εκεί μου έκανε μια μέτρια πιπα και για να καυλωσω της έκανα moutyfucking Ναι!
Χωρις να έχω πλήρης στυση μου λέει, έλα να το κάνουμε και να ξέρεις ότι δεν ανεβαίνω πάνω.
Εκεί σκέφτηκα την πρώτη φορά που την πήρα με την τωρινή και απορησα για τι έκανα και μου συμπεριφερετε τόσο απαξιωτικα Λύπη
Μπαίνω μέσα με 60αρα στυση και αρχίζω να γαμαω.
Αυτή στις 10 πουτσιες μου λέει "αντε τελείωνε".
-Πας καλά; στα 5 λεπτά Θυμός;
-Έλα έλα, είπε απαξιωτικα και κοιταζε τον τοίχο Θυμός
Η στυση μου ή ότι στο πουτσο στυση είχα έφυγε και μου λέει "είσαι δύσκολος πελάτης,έλα τράβα μαλακια " πραγματικά εκεί απλά ήθελα να χυσω όπως να ναι και να φύγω. Η ψυχολογία στο ναδίρΛύπη. Δεν περίμενα τόσο απαξίωση χωρίς να το αξιζωΛύπη
Κάποια στιγμή σκέφτηκα ότι έπαθα ότι έπαθα γιατί γαμησα την γυναίκα του φίλου μουMoney Mouth
Karma is a bitch που λένε και στο Αγρίνιο θείος μου ο φορτηγατζης Γερο-μύστης
Με κάποιο τρόπο η στυση έρχεται και της λέω να τον παίξει για να χυσω.
-Όχι καντο μόνος σου.
-Θα το κάνεις να τελειώνουμε; Θυμός
Τελικά το έκανα και έχυσα μες στα νεύρα.
-Αφού δε με θες για πελάτη γιατί δεν μου το είπες να μην ξαναρθω. Νομίζεις στα δέντρα βρίσκω τα 10 ευρώ;
-Καλά μην ξαναρθεις Γαμήσου. Δεν θα σκάσω για 5 ευρω ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσου
-Ναι γιατί νομίζεις πολλοί βγάζουν 5 ευρω σε 10 λεπτά Θυμός;
-Έλα κάνε ησυχία ακούνε οι πελάτες.
- Qifsha ropt, ήθελα να της πω, αλλά συγκρατησα τα νεύρα και πήγα να πληθω.
Ετοιμαστηκε και αυτή και μου είπε ένα γεια σου χωρίς να της πω τίποτα Γαμήσου.
Όχι οτι τα εβαψε και μαύρα.

Το ότι είναι πουτανα στο επάγγελμα το ξέρω το είναι και στην ψυχή το έμαθα με τον πιο άσχημο τρόπο.

Από μένα μαύρο, στους υπόλοιπους δεν λέω να μην δοκιμάσετε,μπορει να μην είστε "δύσκολοι πελάτες" όπως εγώ. Το ότι έγινα δύσκολος πελάτης την τριτη φορά, ενώ την πρώτη καραγουσταρε δεν μπορώ να το καταλάβω αλλά δεν με πολυαπασχολει Γαμήσου.

Κρίμα, τελικά δεν θα γίνει στανταρακι μου.
Πάντως αν ήξερα τι με περίμενε θα προτιμούσα να με φωλιασει η Νικόλ από την μοντελοαλυσίδα που δεν την έχω δοκιμάσει.
Ο φίλος Λαδακης μου είπε 2-3 tips για το πως θα περάσω καλά με αυτήν, αλλά οπότε την βλέπω μυρίζει φόλα η κοπέλα Κεφάλι σε τοίχο!.
Μακάρι να κάνω λάθος.
Αφού πάω και με αυτήν (και φωλιαστω), μετά μόνο στανταρακια, όπως Αθήνα από φωκ.27 και Άννα από Ιωαννίνων 3 ισόγειο.
Αν έχει κάποιος άλλος κάποια τίμια ας το πει Καπέλο

Η τσα2 και το δωμάτιο μία χαρά Καπέλο

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, amjik, Kerveras και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2018
ειχα περασει πριν λιγες μερες πρωινη βαρδια..ηταν μια σχετικα ομορφη με μεγαλο ωραιο κωλο..αυτη ειναι η αντζελα? να ξερω να μην περασω γιατι την ειχα στα υποψην μου..δεν μου ειπε ονομα η τσατσα για αυτο ρωταω
12 Ιουλίου, 2018
Δεν έπρεπε να πιέσεις τον εαυτό σου για να τελειώσεις.Δεν έφταιξες πουθενά εσύ.Έίναι γνωστό το ενοχοποιητικό κλίμα που δημιουργούν οι βρωμόψυχες.Δεν έπρεπε να αισθανθείς ενοχές οτι φταις σε κάτι.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΙΑΚΟΨΕΙΣ, ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙΣ.
Μ
Μααλάκας
12 Ιουλίου, 2018
Γιαυτό πήγε Μεταξουργείο επειδή εκεί της ταιριάζει.
Και να φανταστεί κάποιος ότι υπάρχουν ανώμαλοι πυρφόροι που τους αρέσει τέτοια συμπεριφορά και πάνε επίτηδες σε τέτοιες.

"Κάποια στιγμή σκέφτηκα ότι έπαθα ότι έπαθα γιατί γάμησα την γυναίκα του φίλου μουConfused
Karma is a bitch που λένε και στο Αγρίνιο θείος μου ο φορτηγατζης Oldman"
Εντάξει αυτά δεν ισχύουν εκτός και το έγραψες για πλάκα.

Και ότι γράφει ο μααλάκας πρέπει να γίνεται.
Στην Τσεχία που ήμουν οι ντόπιοι έτσι κάνουν δεν χάνουν λεφτά μόνο οι τουρίστες έχουν υποχωρητική συμπεριφορά και κακομαθαίνουν τις πουτάνες.
12 Ιουλίου, 2018
Έχομε πάρει την κατηφόρα τύπε μου με τις καριόλες! Οι υπηρεσίες πάνε από το κακό στο χειρότερο! Χμμμ;
12 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν είχε και μεγάλα βυζιά ναι
12 Ιουλίου, 2018
Φίλε το πράγμα είναι πολύ απλό αλλά μάλλον δεν το έπιασες αμέσως...Σου κρατάει μουτράκια επειδή πέρασες με τη Σάντρα την προηγούμενη φορά!!!!! Οι κορασίδες έχουν ευαίσθητο ψυχισμό και λόγω της δουλειάς που κάνουν και λόγω της δίψας τους για χρήματα και πολλές φορές αντιδρούν παθιασμένα και ζηλόφθονα. Όταν πήγες μπροστά της και πήρες την άλλη από τη μια της πόνεσε ο εγωισμός της και από την άλλη η τσέπη της για το 5ευρο.Οπότε γι' αυτό σου φέρθηκε έτσι!!!!
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το σκέφτηκα Φίλε, αλλά και πάλι είναι μαλακια αφού την ξαναπροτιμησα. Αλλά που να βρεις λογική στο μπουρδελο όταν δεν υπάρχει στην πραγματική ζωή Χμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth
19 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε για πλάκα το έγραψα Καπέλο
20 Ιουλίου, 2018
ισχυει αυτο που εγραψε ο dose pono με το πορνιδιοΘυμόςΘυμόςΘυμός
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9