Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0

...τα νευρα μου είχαν σπάσει , ήθελα κάτι γρήγορο για ν'αδειάσω, και σκέφτηκα να κατέβω μετάξι ...εκεί όμως ξέρω ότι η συμμετοχή θα ήταν μηδαμινή αλλά για ένα ροζ χαρτάκι δεν χαθηκε κι ο κοσμος ...
...αντίκρυσα μια βυζοπούλα που με κοιταζε με αυστηρό υφος , εστιασα στα βυζιά της και ετσι πονταρα το ροζ χαρτάκι ...ήρθε στο δωμάτιο και με άφησε να επιδωθώ σε μια λάγνα βυζολειχία και δειλά δειλά λιγη αιματωση κατευθυνθηκε κάτωθεν ...όμως είχα άγχος λογω του απαξιωτικου ύφους της σε συνδυασμο ίσως και με το μεταξένιο περιβαλλον που ευνοεί την ταχυμαλακία ίσως και επειδή πιεζόμουνα για να καυλώσω ... , και ετσι φορτιστηκε το συμπαθητικο μου συστημα και ενιωθα οτι θα τελειώσω με 75 άρα στύση...εβαλε το λάστιχο και μετά απο 2 παρατριψεις στο στόμα της έχυσα ...θυμήθηκα πάλι την γνωστή κατάσταση της  μεταξένιας αγχωμένης ταχυμαλακίας σε παθητικό σώμα που  η κοπελα σε απαξιώνει με το βλέμμα της και καπως χαλαστηκα ...αλλά ενιωσα μια καποια ικανοποιηση λογω της εκκένωσης ισως και της ημιαδρευσης του εγκεφαλου μου απο το ευφοριστικο συνουσιοπιοειδές με λίγο δυσφορικό αδρενεργικό μιγμα ....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tzonis13, burbulios, Jim25jim και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2018
τελικα εκανε την δουλεια της η σεροτονινη και η βαζοπρεσινη ή νικησε η ωκυτοκινη και τζαμπα πηγε τοση τεστοστερονη και L-Dopaμινη?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
09 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μετά την σπερματέγχυση , εκλύθηκε σε αναλογία 1-1 ευφοριστικό - δυσφορικό μίγμα νευροδιαβιβαστών ...όπως ακριβώς μια αγχωμένη μαλακία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2