Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
αδερφια Καλησπέρα την φωτεινή λοιπόν είχα να την συναντήσω καιρό και αφού πέρναγα από εκεί λέω ας πάω να δω αν είμαι τυχερός και δεν έχει αναμονήΓλώσσα μόλος ανεβαίνω τι να δω ένα άτομο σαλόνι Ναι! μετά από λίγο βγαίνει το μωρό φεύγει ο άλλος και μένω μονοςΠροσκύνημαμου λέει η τσατσά να αδειάσει δωμάτιο.περνάω μέσα χώρος αρκετά καθαρός για μεταξουργιο φρεσκάρισμα και περίμενα το μωρό που σκάει μύτη σε 5 λεπτάΈρωτας .ξεκινάμε γλωσσόφιλα που στην συνέχεια έγιναν πολύ βίαια είχε βάλει όλη την γλώσσα της μέσα στο στόμα. μετά κατεβαίνει και αρχίζει πιππα αρκετά καλή κάνει και προσπάθεια να τον πάρει και όλο μέσα. την σταματάω την σηκώνω ορθια και αρχίζει να τριβεται πάνω στον πούτσο μου με τα κωλομαγουλα..είχα καυλωσει πάρα πολύ έχει μαυρίσει και από τα μπάνια.. ξαπλώνω στο κρεβάτι και ανεβαίνει από πανω και χοροπηδαγε σαν τρελή μετά την βάζω στα 4 και την εσκισα.είχε καλή συμμετοχή με αληθοφανή βογγητα που με καυλωναν να πω την αλήθεια.το τέλος με βρήκε να αδειάζω μέσα στο μουνι τις..Μεγάλο χαμόγελο μωρομαντιλο φιλάκι και Καληνύχτα.μετά πήγα να φαω και μια πάστα στο γνωστό μαγαζί στην γωνία για να έρθω στα ίσια μου.καλά γαμησια αδερφια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, panagos7, DeanC και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού