Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Το ραντεβού έγινε νότια πριν ξανά τετράμηνο μπορεί κ παραπάνω .
Ο your lover στην κριτικη του έχει απόλυτο δίκιο αν κ γράφει επηρεασμένος μαλλον από την ήττα .
Είναι ήττα και η ήττα (κάθε είδους ) βγάζει νευρα , ειδικά όταν δίνεις κ λεφτά πολλά .
Η νεαρή μου ήρθε με ντύσιμο πλατείας Ομόνοιας ...
Τζιν κολλητό κ άλλο ένα τσετι που ούτε κάν μπαίνω στον κόπο να περιγράψω .
Τελείως διαφορετικά την είχα στο μυαλό μου .
Ίσως οι κριτικές , μπορεί οι photos με έκαναν να περιμενω κάτι πολύ καλο ...
Αδύνατη έως εκει που δεν παίρνει , βάψιμο με πολύ σκούρα χρώματα κ μια μαυρίλα γενικά που βγάζει αρνητική ενέργεια .
Τσίχλα , μαγκάκι κ τουπεδακι αρκετό ...
Στο μπάνιο κάθισε κανα 15λεπτο με το νερό να τρέχει .
Ίσως κ έστελνε από το κινητό μηνύματα .
Το servis πολύ κάτω του μετρίου κ η δικαιολογία του ότι τώρα ξεκίνησε δεν με έπεισε .
Ακόμα κ αν με έπειθε ότι τώρα ξεκινάει αυτη τη δουλεια δεν δικαιολογείται με τίποτα στο τοσο χύμα ....
Δεν είμαι ο φίλος σου που πας για καφέ η ο μπακάλης απέναντι ούτε ο περιπτεράς που πεταχτηκες να πάρεις τσιγάρα ...
Να μην είμαι αδικος έχει πολύ ωραια ματια .
Ελπίζω να έχει αλλάξει προς το καλύτερο .
Ευτυχώς η κριτικη του your lover σήμερα με έκανε να μην νιώθω ότι είμαι στραβός κ δυστυχώς από την άλλη με έκανε να βαλω 1 άσχημη κριτικη σε μια κοπελα που δεν το έχει το σπορ ...
Ωραίες οι φωτογραφίσεις κ το μπλα μπλα αλλα δεν φτάνει .
Όταν ανοίγει η πόρτα του δωματίου δεν μπορεί να κρυφτεί τίποτα ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.027
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, Karelis69 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουνίου, 2018
Αγαπητέ Feragamo φαντάσου ότι δεν έχω νεύρα και μάλιστα έχουν περάσει και αρκετές μέρες.
Είπα απλά να σώσω κανέναν σαν κι εμάς.
Έπρεπε όμως ρε φίλε να χες γράψει πιο νωρίς για να προστατεύσεις τους λάτρεις του ωραίου.
28 Ιουνίου, 2018
Χμμμ; ίσως έχεις δίκαιο σε όσα λές οκ αλλά..σκέψου λίγο πριν βγάλεις τόση κακια την επόμενη φορά στην επόμενη κριτική σου ότι η κοπέλα μπορεί να το κάνει για ανάγκη να έχει παιδιά να έχει διαφορά πράγματα και απλώς να μην ήταν η ημέρα της..Η να έκανες κάτι αφορμιτο εσύ που την χάλασε..(εκτως το δησημο που σε χάλασε εσένα από την αρχή και στραβώσες ) ..οπότε σκέψου ότι και εσύ όπως ο κάθε ένας μας πολλές φορές δεν είμασταν εντάξει στη δουλειά μας για οποιονδήποτε λόγο αλλά δεν ήρθε ο κάθε ένας να σε μαυρίσει, ετσι;;Ματάκι
28 Ιουνίου, 2018
2 στα 2 απο κακες κριτηκες....κατι μου μυριζει και δεν ειναι το after shave μου..... τοσα ατομα περασανε καλα και απο το γραφειο αλλα και απο την κοπελα
μονο εσεις το βρηκατε χαλια???
28 Ιουνίου, 2018
Καλό είναι να μην περνάει καιρό από την δράση στην κριτική για να ενημερώνεται έγκαιρα ο ενδιαφερόμενος. Δεν θέλω να αδικήσω τα κορίτσια (Ζήνα-Αλίκη) αλλά προφανώς η εξωτερική τους εμφάνιση, το νεαρό της ηλικίας τους, το γεγονός ότι κανείς δεν τις "τραβάει το αυτί" και η εν γένει ανοχή του γραφείου, τις δίνει το "δικαίωμα" να παίζουν μπαλίτσα-τρελίτσα!
28 Ιουνίου, 2018
Δεν θα συμφωνήσω. Έχω βρεθεί με τη Ζήνα 2 φορές (η μια μαζί με Λιλα) και ήταν σε όλα τέλεια.
Προφανώς κάτι άλλο έγινε. Είμαι σίγουρος.
Μπορείτε να ζητάτε απ το γραφείο, πως θέλετε να εμφανίζονται (ντύνονται) οι κοπέλες.
28 Ιουνίου, 2018
Κανένας δεν έχει ανάγκη να σωθεί από τις κριτικές μου ούτε φιλοδοξώ να γίνω κορυφαίος κριτής !
Μακάρι η κοπελα να έχει αλλάξει στυλ .
Ο καθένας έχει διαφορετικά κριτήρια .
Έχει πολλές καλές κριτικές η μικρη .
Εγώ δεν περασα καλά .
Πάμε παρακάτω .
Σέβομαι τους συμπαίκτες αλλα εμπιστεύομαι μόνο τα ματια μου Καπέλο
28 Ιουνίου, 2018
Θα διαφωνήσω μαζί σου άλλα θα συμφωνήσω κιόλας το κορίτσι είναι όμορφο άμα σου αρέσει το stil που έχει.Από υπηρεσίες είναι μια Χαρά άπλα λέει κάτι άκυρα που μπορεί να σε φέρει σε αμηχανία πιστεύω ότι δεν καταλαβαίνει τι Θέλει ο πελάτης ενω στην αρχή μου έσπασε τα νεύρα μετά τα βρήκαμε και πέρασα Σούπερ άρα έχω διφορούμενη άποψη.Όποιος ψάχνει montele κοπέλα τότε να πάει αλλού. Η ζηνα παντος ειναι μια καλη επιλογή σε συγκεκριμένες petit καταστάσεις αρκει να μην μιλάει πόλυ.
29 Ιουνίου, 2018
για το τι έγινε μες το δωμάτιο και την εν γένη συμπεριφορά της κοπέλας δεν έχω άποψη και δεν θα πω τίποτα.
(και δεν αμφισβητώ τον κρινοντα απλά όλα έχουν δύο όψεις συνήθως)
αλλά για την ενδυμασία θα διαφωνήσω ως προς το γεγονός ότι προφανώς δεν είχε ζητηθεί κάτι ιδιαίτερο.
πάλι όμως όλα έχουν δυο όψεις και θα μπορούσε να πει κανείς ότι ένα call girl πρέπει ενδυματολογικά να τηρεί κάποια ελάχιστα στάνταρ...
δύσκολο πράγμα η εύρεση της αλήθειας. που συχνά δεν είναι μία...
J
john100
05 Ιουλίου, 2018
προφανως δεν σας εχουν τυχει μπαζα γιααυτο και κανετε αυτη την κριτικη.
δυστυχως οι υπηρεσιες της συγκεκριμενης κορασιδος ειναι υψηλες ή τουλαχιστον σεβεται τον πελατη της.
και εγω θεωρω οτι κατι στραβο συνβει και παντα φταινε και οι 2 μεριες.
Ο τροπος γραφης κιολας δειχνει πραγματα περαν του τι γραφει ο καθεις.
06 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου είπα εγώ να συμφωνήσεις μαζί μου ? Χμμμ;
Ο τρόπος γραφής μου δείχνει πράγματα πέραν τούτου ?
Η ταλου ? Η αλλου ταρου ?
Η ταρω ? Αν περισσεύει καμία Δομή παρακαλώ οποίος έχει να μου στείλει .
Αλιως θα φαρμακωθω .
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10