Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στη δεποινιδα Εμιλυ. Η Εμιλυ ειναι μια 23χρονη βουλγαρα, το προσωπακι της ειναι μετριο και εχει
μερικα σημαδια απο ακμη, φερνει λιγο προς ποντικομουρα. Μεγάλο χαμόγελο
Το μαλλακι της κασταν μεχρι τους ωμους ελαφρα σπαστό.
Ειναι μετριου αναστηματος με λευκο δερμα ενω απο το σουτιεν της ξεχειλιζουν τα 2,5αρια βυζια της τα οποια
ειναι ψιλονερουλα και ψιλοπεσμενα, οχι τραγικο και αντιαισθησιακο θεαμα απλα το αναφερω.
Το κορμι της ειναι απλο με λιγη κυταρριτιδα στα καπουλια ενω δεν ειναι σφιχτο και σφριγηλο.
Ανετα θα μπορουσε να ειναι στο 10ρικο η κορασιδα...
Η Εμιλυ ηρθε στο δωματιο και με βρηκε ξαπλωμενο οπου με καβαλησε με τα εσωρουχα και αρχισε να μου πιπιλαει τις ρωγες.
Πηγε απο τη μια στην αλλη αρκετες φορες και με φιλησε και στην κοιλια.
Τυπικα τα προκαταρκτικα της δεν ειχαν καποιο αισθησιασμο.
Εφτασε στο πεος οπου με ρωτησε αμα θελω καποτα και αρνηθηκα ευγενικα. Γαμήσου
Εβαλε την κρεατοβεργα μου στο στομα της και αρχισε ενα πολυ καλο παλινδρομικο τσιμπουκι.
Πολυ καλη πιπα με βαθια μπασιματα και αρκετα σφιχτη, μερικα σαλακια της ετρεξαν στον κορμο του πουτσου μου.
Μπραβο κοριτσαρα μου πιπαρα κανεις της ειπα με την Εμιλυ να μου πιανει τα αρχιδια και να τα ζουλαει Μεγάλο χαμόγελο
Ελπιζω να μην το εκανε εκδικητικα. Θυμός
Λιγο πριν αρχισει την πιπα της ειχα πει να κατσουμε σε σταση 69 αλλα μου ειπε οτι δεν ειχε ορεξη για 69.
Δεν την πιεσα αλλα δεν καταλαβα γιατι δεν ηθελε... το μουνι της θα ρουφαγα δε θα την ενοχλουσα.
Γυρισμα της κορασιδας στα τεσσερα οπου στηθηκε ικανοποιητικα και εφαγε μερικες δυνατες ψωλιες.
Την γυρισα και σε κανονικη σταση οπου ρουφηξα βυζι-ρωγα και της τον εχωσα στο μουνι.
Το μουνι της ειχε καλη αισθηση παρα τη χρηση κρεμας.
Την γαμησα δυνατα με την ιδια να μου λεει "ετσι γαμησε το δυνατα το μουνι μου !!"
Εκανα επιθεση για γλωσσοφιλα αλλα αρνηθηκε, δεχτηκε μερικα γλειψιματα στο λαιμο αλλα και αυτα με μετρο.
Βγηκα απο μεσα της και της ειπα να τη χυσω στο στοματακι της.
Η Εμιλυ μου εβγαλε την καποτα με ενα μωρομαντηλο και αρχισε να πιπωνει δυνατα, μετα απο 3λεπτο πιπας
της ειπα "ερχονται ολα τωρα καυλα μου!!!" και εχυσα τα παντα ολα στο στομα της.
Η ιδια δε βιαστηκε και τα κρατησε στο στομα της, εφτιαξε κοτσο το μαλλι εβαλε τα πορνοτακουνα και το σουτιεν
και μετα πηγε νιπτηρα.
Σε εχυσα πολυ κουκλα μου ?
Οχι οσο επρεπε ηταν, μου απαντησε η κορασιδα χωρις να μπορω να ερμηνευσω την απαντηση της. Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Συμπερασματικα η Εμιλυ ειναι μιας μετριας εμφανισης κορασιδα, δεν εχει και πολυ ορεξη για τη δουλεια
αλλα τουλαχιστον δε δυσανασχετει και δε βιαζεται.
Ο χωρος καθαρος και η υπηρεσια δεν ενοχλησε αφου εκατσα πανω απο 10 λεπτα μην πω 15 Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σάρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.592
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2018
Αυτά είναι … Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1