Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Πατρίτσια την είχα βάλει στο στόχο από κανα δυο καλές κριτικές που είχα διαβάσει χωρίς όμως να την έχω δει οπτικά.Ετσι σήμερα κατέβηκα στοχευμένα Λιοσίων να την δω και αν περνούσε το οπτικό τεστ θα πέρναγα στα ενδότερα.Εμφανησιακα είναι κοντή μελαχρινή Βενεζουελανα,με κωλάρα,βυζους κλπ.Καλη εμφανισιακά οπότε έδωσα το μπλε και πέρασα δωμάτιο.Το δωμάτιο άψογο αν και λίγο μικρό.Φρεσκαριστηκα λίγο και μετά από λίγο μπήκε το μωρό.Μπηκε στο δωμάτιο χαρούμενη δεν μιλάει Ελληνικά κάτι ελάχιστα Αγγλικά γενικώς συννενόηση στο περίπου.Τεσπα ρώτησε το όνομα μου και εν συνεχεία έβγαλε το στριγκακι της και ήρθε προς εμένα αρχίζοντας προκαταρκτικά έκανε φιλάκια στο όριο του στόματος,μου εγλυψε το στήθος και όταν είδε ότι ήμουν τούρμπο με ρώτησε για ποτα η χωρίς.Της είπα μπουκι χωρίς ποτα έτσι αφού τον σκουπησε με μωρομαντηλο τον πήρε στο στόμα της και άρχισε το παιχνίδι.Τον εγλυψε αισθησιακά με λάγνες ματιές ενώ ασχολήθηκε και με μπαλάκια ρουφωντας τα ωραία.Οταν τελείωσε με την πίπα καβάλησε και άρχισε να χτυπιέται δυνατά.Στη συνέχεια στήθηκε στα τέσσερα και άρχισα να την γαμάω με θέα την λάτιν κωλάρα της δυνατά δινωντας της και κωλοσκαμπηλα ενώ δέχτηκε και δάχτυλα στο στόμα.Μετα από λίγο τελείωσα δεν βιάστηκε να τραβηχτεί μέχρι να στραγγιξω.Πρωτου φύγει από το δωμάτιο κάτι έλεγε μάλλον στη γλώσσα της χαμπάρι δεν πήρα και στη συνέχεια την έκανε... Ήταν μια καλή κατάθεση ενώ επίσης ότι είχα διαβάσει επιβεβαιώθηκε στο έπακρο.Προτεινεται μπορώ να πω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 okalosomulos, makhswrx, Andrew256 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού