Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
λοιπον κυριοι κατ αρχην ειναι το κοριτσι των φωτο..με 5 10 κιλα πιο πολλα. υψος πραγματι 1.8 στηθος τριαρι γεματο...κωλαρα και ποδαρες καστανη...ωραιο baby face ...γενικα η φαντασιωση μου.. κατ αρχην απο οτι καταλαβα..της αρεσει αυτο που κανει δλδ να γαμιεται..αλλα παιρνει μπροστα σιγα σιγα...καθολη την διαρκεια που την γαμουσα ηταν μεν στον κοσμο της αλλα....διαβαζε...το μυαλο της και....γουσταρε....δεν ξερω αν εχυνε..πραγματικα...αλλα...ετσι ελεγε...γενικα θελει διαρκεια να την απολαυσεις..
αν γουσταρετε τετοια φαση κυριοι μπειτε χαλαρα και ανεβαστε στροφες δεν θα μετανιωσετε...εγω μαλιστα δεν γουσταρω γλυφομουνι παρ ολα αυτα απεδωσε....δυο ραντεβου κυριως γιατι ειναι το σωμα που γουσταρω πολυ..!αγγλικα σχετικα καλα...(μην νομιζετε οτι τα δικα μου ειναι..τελεια )σε βαθμο που μπορεις να συννενοηθεις.οσο για γουστα γενικως δεκτικη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
953
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ThE, mixalis mixoy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2018
Φιλε λες οτι η κοπελα ειναι συν 5 με 10 κιλα ενω στο προφιλ λεει 70 κιλα. Δηλαδη πληδιαζει τα 80;
08 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοιτα για την ακριβεια των κιλων τι μετρησαν αυτοι..και βγαλαν 70.δεν ξερω ...εγω λεω σε σχεση με τις φωτο...5 με 10 κιλα...γενικως ειναι μια νταρντανα...!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2