Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κορίνα είναι μιλφ Ρωσόφωνη,με μαλλιά ξανθά προς το καρέ,όμορφους πράσινους οφθαλμούς,σώμα με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα και με βαρύ οπλισμό. Τα κανόνια της νούμερο πέντε άνετα συναγωνίζονται αυτά της πρωταγωνίστριας στα κανόνια του Βυζαρόνε.Αποφάσισα να την δοκιμάσω και έμεινα ευχαριστημένος.
Η Κορίνα μπήκε στο δωμάτιο με θετική ενέργεια,μιλάει καλά Ελληνικά σπαστά και έχει σίγουρα ξαναδουλέψει πριν 2 χρόνια περίπου και σαν Άιντα στο Περγάμου 1. Συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος και της έκανα κοπλιμέντα για τις βυζάρες της.Αφαίρεσε το σουτιέν και τα μεγάλα μαστάρια της ξεχύθηκαν έξω.Τα έπιασα στο χέρι μου και είναι απόλυτα φυσικά και καλής υφής.Επίσης είναι αρκετά βαριά.Ξεκίνησα να τα χουφτώνω και να τα γλύφω.Η Κορίνα με προέτρεψε να ξαπλώσουμε στο κρεββάτι.
Ξάπλωσα και η Κορίνα άρχησε ένα επίδέξιο handjob στο όργανο μου ένώ εγώ μάλαζα τους αερόσακους της.Της ξέκλεψα κανά δύο φιλιά στο στόμα αλλά γενικώς είναι αρνητική και δεν δίνει φιλιά.Της είπα να με γλύψει σε λαιμό και σε αυτιά και το έκανε πολύ καλά ενώ συνέχιζε να παίζει το όργανο.
Κατόπιν με ρώτησε για την πίπα την οποία και ήθελα άνευ πλαστικού περιβλήματος.Καθάρησε το όργανο με μωρομάντηλο ,πήρε θέση μπροστά στα πόδια μου και ξεκίνησε την πίπα.Η πίπα της ήταν πολύ καλής ηδονικότητας με χρήση και χωρίς χεριού.Το τσιμπούκι της ανά διαστήματα ήταν βαθύ και υγρό.Σε πρόταση μου για ορχεολειχία μου είπε ότι δεν κάνει.Το ίδιο και όταν της πρότεινα να γλύψω το μουνί της.Αν τα έκανε και αυτά θα ήταν τοπ σίγουρα.Συνέχισε την καλή πίπα της απερίσπαστη.
Κατόπιν της είπα να κάνουμε ισπανικό μιας και προσφέρεται άνετα για κάτι τέτοιο και πράγματι ξεκίνησε εγκλωβίζοντας τον πούτσο μου στα φιλόξενα μαστάρια της και παίζοντας τον.
Κατόπιν φόρεσε προφυλακτικό και καβάλησε το σκληρό δοκάρι.Οι βυζάρες της σε απόσταση αναπνοής από το πρόσωπο μου μπορούσα να νιώσω τον όγκο τους.Ξεκίνησα να τα θηλάζω όσο την γαμούσα βαθιά ενώ η Κορίνα αναστέναζε.
Περάσαμε σε στάση πισοκωλητού όπου την πήρα για λίγο μιας και ήθελα να είμαι σε επαφή με τα κανόνια της.Έδωσα μερικά δυνατά καρφώματα και μετά από λίγο την γύρισα σε ιεραποστολικό.
Συνεχίσαμε το σεξ σε αυτήν την στάση,σε στενή επαφή με αυτή να με γλύφει και κατόπιν με τις ποδάρες της πάνω στους ώμους μου.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και παίζοντας τον υπέγραψα με καυτό σπέρμα πάνω στο ένα της μαστάρι.Έμεινα ικανοποιημένος και σκέφτομαι να την ξαναπάρω ελπίζοντας ότι την άλλη φορά θα είναι πιο γενναιόδωρη μαζί μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ZeroTolerance και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2018
Σου πήρε ακάποτη πίπα, την έχυσες στο βυζί και δεν σε άφησε να της φας το μουνί ή να δώσεις φιλί στο στόμα ? Χμμμ;
Μεγάλες ανωμαλίες μερικές μερικές.
18 Ιουνίου, 2018
εγω πηγα χθες στην κορινα, δεν μιλαει καλα ελληνικα, δυσκολα συναινοησαι με τα λογια, η πιπα πολυ καλη, καναμε 2 στασεις, αλλα με εκοβε και στις 2, την πρωτη για να βαλει την κρεμα της, η δευτερη γιατι την ποναγε και ειχε πολυ αερα μεσα, αποτελεσμα εγω γιοκ, πηγε να με τελειωσει με το χερι αλλα καπου σπαζεσαι και μετα απο λιγο λες οκ, αστο καλυτερα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2