Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το Κολωνού 11Α διαθέτει ισόγειον και πρώτου ορόφου οίκο σπουδών. Επισημαίνω αυτήν την μικράν παράλειψη ακριβείας της προσφιλούς ιστοσελίδος μας! Η καταγραφείσα ένθα πορνοβίζιτα αφορά τον ισόγειον οίκον.

Ώρα 1:05 ξημερώματα Τετάρτης 30 Μαΐου 2018. Εισέρχομαι και είμαι μόνος στο σαλονάκι. Καταφθάνει νεαρά τσατσά, σπικάρων καλώς την ελληνικήν και αναγγέλλει χαριτωμένως ρωσικήν πραμάτεια. Τω όντι! Η κοπέλα εμφανισθείσα πάραυτα εβεβαίου του λόγου το ασφαλές! Λευκότατον-λευκόν δέρμα, φοράει μόνο ένα στριγκάκι, τα βυζάκια της δυάρια και ελαφρώς πεσμένα αλλά κεχαριτωμένα με πεταχτές ρόζ καυλόρωγες και θηλαία άλω ευμεγέθη! Έχει τατουάζ στην κοιλιακή χώρα, είναι αθλητικής μυοσκελετικής κατασκευής, μετρια προς το 1 και 70, ινκλούντινγκ πορνοϋποδημάτων. Χαρακτηριστικό της τα ξανθα-πλατινέ, μακριά μαλλιά πλεγμένα σε μικρες πολυάριθμες κοτσίδες, στυλ που αν δεν κάνω ιστορικό λάθος προσιδιάζει τις βαρβαρικές κομμώσεις ράστα! Έχει χαμογελαστό όμορφο μουτράκι. Μου λέει κάτι που δεν συγκράτησα και πιάνεται στο στύλο, ο οποίος έχει αναδυθεί στο κέντρο του σαλονιού επί τη ανακαινίση! Αυτομάτως πιστοποιώ πρόθεση εισόδου και η πορνευομένη μου δείχνει μετα ναζιάρικης υποκλίσεως το δρόμο για το δωμάτιο! Η τσατσά με ακολουθεί, παραλαμβάνει το εικοσάρικο και μου λέει ότι τα ρέστα θα τα φέρει η κοπέλα, το αντίτιμον των υπηρεσιών είναι 15!

Γδύνομαι και δε θέλω να σας κουράσω αλλά επιτρέψτε μου μια εικαστική-ιστορική αναφορά. Η ανακαίνιση του οίκου είναι εντυπωσιακοτάτη! Καθαριότητα, καθρέφτες, νιπτήρες, άνετος κρέβατος, κρεμαστάρια για τα ρούχα του πελάτους! Τελικώς η επέλασης των ρώσων και άλλων ανατολικών, στο μετάξι έβαλε τάξη!!! Επιτέλους, καθαρίσαμε από όλες αυτές τις χλαπάτσες και τα σμυρνέικα τουρκο-απόνερα! Και πάντα χωρίς διάθεση ρατσισμού, ρησπέκτ στο ξανθό γένος!

Μικρα καθυστέρηση όπου ακούω συνομιλίες της κοπέλας εις ξενικήν τινά γλώσσα με πελάτες, υποθέτω γνωστά της πατριωτάκια! Και μετ’ ολίγον, είσοδος! Είμαι καργα καυλωμένος, βλέπει το όργανον και αναφωνεί «ουάου ανακόντα!». Εσωτερικώς, εννοείται ότι πάντα ικανοποιούμαι με σχόλια επι του μεγέθους, αλλά έχω μάθει να μη δειχνω ότι κολακεύτηκα και να μην μένω στο θέμα. Άλλωστε έχω ακούσει πουτάνες να δηλώνουν ότι δεν έχουν ξαναδεί τέτοιο παλαμάρι και στη συνέχεια να βρίσκομαι μπροστά σε μπουγαδοκόφινο που αναρωτιέσαι αν μπήκες να γαμήσεις ή να κολυμπήσεις!

Κάθεται στο κρεβάτι, είμαι όρθιος και το κλαρίνο την πλησιάζει. Αρχίζει να βάζει καπότα. Την ώρα που ολοκληρώνω μόνος μου το ξετύλιγμα, αρχίζει αυτοβούλως να στήνεται για ιεραποστολικό. Μου δείχνει ένα επίδεσμο στην αριστερά της κνήμη και μου λέει ότι είναι «από τη μηχανή». Φαντάζομαι του γκόμενού της. Της βγάζω το στριγκάκι, ειρήσθω εν παρόδω το ένδυμα έχει κάποιες λωρίδες φωσφορίζων! Μουνάκι ολοκάθαρο, φούλ σέιβτ, και ολόλευκο! Μικρά εσωτερικά μουνόχειλα ροζόλευκα, μη ορατή κλειτορίς. Τετοια πραγματα είναι για γερά σπατουλαριστά ρουφήγματα, αλλά ο συνωστισμός του χώρου από γανιασμένα πιθήκια δεν αφήνει περιθώρια τέτοιων επιλογών.

Την καβαλάω και πλησιάζω τον πούτσο μου στο μουνί της. Τον πιάνει για να τον οδηγήσει η ίδια και διστάζει! Σε παρακαλώ σιγά-σιγά, μου λέει παραπονιάρικα. Τη φιλάω συγκαταβατικά και την ενθαρρύνω. Μπαίνω, τραβιέται αλλά επιμένω. Είναι αρκετά ανοιχτή, οπότε παίρνω θέση για περαιτέρω χώσιμο και προχωράω. Άνετο μουνί, αλλά όλο και σφίγγει μπούτια για να αποφύγει τις βαθιές πουτσιές. Τες πά, το μωρό είναι γλύκα και αυτά είναι λεπτομέρειες! Της γουδιάζω το μουνί κανονικά και όσο βαθιά με αφήνει. Δεν τα κρατάω καθόλου. Με το που έρχονται της τα αδειάζω! Ανακουφιστικό ούφ, εκ μέρους της! Μένω ολίγον εντός, είμαι πάντα σκληρός και μου κάνει πουτσομασάζ με μουνοπερισφύξεις, είπαμε η κοπέλα είναι αθλήτρια!

Φιλιά, αγκαλιές, χαμόγελα! Με ρωτάει το όνομά μου και συστήνεται ως Γιάννα, 22 χρονών. Αποχωρεί.

Άξια, άριστα 10!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 DeanCorso, abelo7979, mallias20 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2018
ετσι τετοια πιπίνια 22χρονα με 15 ευρω στας αθηνας, το ακουνε και εδώ στην θεσσαλονικη και μας χρεωνουν 30 ευρω την 44χρονη.
επειδης η σαρανταρα κανει για 2 εικοσαρες ναουμε
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
03 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός, συναγωνιστή, σωστός! Έτσι ακριβώς!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2