Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Call-Girls 8351
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα προσθέσω κι εγώ ένα σύντομο σχόλιο για την Alexa που ελπίζω να φανεί χρήσιμο..

Αν και συνήθως ζητάω τη γνώμη των κοριτσιών από το γραφείο, αυτή τη φορά είπα να κάνω μια προσωπική επιλογή γιατί μου άρεσε πολύ αυτό που έβλεπα στις φωτό. Συνεπώς πολύ σύντομα κλείστηκε συνάντηση 1 ώρας σπίτι μου..

Αρχικά, το κορίτσι είναι πραγματικά πολύ όμορφο. Οι φωτό είναι αληθινές, έχει πολύ γλυκό πρόσωπο, ωραίο χαμόγελο και υπέροχο σχεδόν αψεγάδιαστο σώμα..Το βυζί είναι σίγουρα ενισχυμένο αλλά κατα τ'αλλα ένα σφιχτό, φυσικό καλλίγραμμο σώμα που εκπροσωπεί επάξια το ανατολικό μπλοκ..

Στα της επικοινωνίας..το κορίτσι δε μιλάει αγγλικά και ίσως επειδή ήρθε σε σπίτι ήταν λίγο κλειστή και ντροπαλή στην αρχή. Είναι λίγο δύσκολο να σπάσεις τον πάγο με τα νοήματα Χαμόγελο μου φάνηκε λίγο απόμακρη στην αρχή αλλα δεν είναι καθόλου έτσι εντέλει, απλά είναι ντροπαλούλα..

Στα του έργου..καθότι είχε το στύλ της ντροπαλής έφτιαξα στο μυαλό μου το παραμυθάκι ότι είναι αμάθη και θα την κάνω να νιώσει άνετα..μη γελάτε ο καθένας όπως τη βρίσκει Χαμόγελο αυτό μου δούλεψε γιατί και η ίδια αν και δεν έπαιρνε full πρωτοβουλίες, δεν ήταν μηχανική και επίσης ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ..δλδ όσο άρχιζε να γουστάρει τόσο το έδειχνε με κινήσεις και βογγητά χωρίς υπερβολές..GFE κατάσταση χωρίς πολύ βαθιά φιλιά που γινόντουσαν καλύτερα όμως όσο περνούσε η ώρα..στα της πίπας, ήταν χωρίς προφύλαξη, ποιοτική και έμπειρη χωρίς υπερβολές πάλι..

Στο δια ταύτα, αν σας αρέσει πολύ αυτό που βλέπετε καθώς και το ντροπαλό στυλάκι, θα περάσετε καλά. Εγω λέω να της δώσω αλλή μια ώρα γιατι έχω την εντύπωση ότι όσο λύνεται τόσο καλύτερα θα είναι..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
156
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, delipas, koukoskoukou και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού