Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 11 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παραβαινοντας τις ‘’αρχες’’ μου [εγραφα μονο αποτυχημενες συνεδρειες] , θα γραψω διθυραμβικη κριτικη γι αυτό το υπεροχο πλασμα και θα σας ζητησω τις αποψεις σας [πρακτορεια + συναδελφοι] σε δυο θεματα που θα πρεπει να διορθωθουν ώστε αμφοτερες οι πλευρες να είναι ευτυχισμένες.
Η λιλυα μου ζητησε να γραψω δυο λογια αφου ειδε ότι από την χαρα της επιτυχιας της συναντησης , εκανα σαν χαζο παιδακι και πριν ‘’στεγνωσει το μελανι της συναντησης’’ την πραγματοποιω. [ισως η μοναδικη μεχρι τωρα θετικη κριτικη στα 15 χρονια ασχολιας στον υπεροχο κοσμο των επισκεψεων - κοριτσιων’’
Εχοντας προσφατα την ηττα από την αλεξανδρα ειπα να συναντησω την λιλυα αφου ειχε και υπεροχες κριτικες . η φιλοσοφια μου είναι [μια που δεν εχω πολλα χρηματα το μηνα για το σπορ [2 συνεδρειες το μηνα] να αποφευγω κοπελες με μονο κακες κριτικες.
Ανοιγει η πορτα και οι ενδοιασμοι μου γκρεμιζονται [προς τερψη μου] στο δευτερολεπτο…Η λιλυα χαμογελαστη με αγκαλιες ζεστες φιλικες να μου δειχνει ότι είναι πολύ χαρουμενη που θα περασει την ωρα της μαζι μου.
Περιγραφη : γλυκο προσωπακι ωραιο χαμογελο κανονικο υψος προς το κοντο κορμι ωραιο βυζακι χουφτας γενικα πιπινι που σου χαριζει χρονια ζωης και ευεξιας.
Οι φωτογραφιες ακριβεστατες !!! τωρα είναι στην φαση με το μαυρο κορμακι ετσι με υποδεχθηκε.
Παω για ντουζ αλλα εδώ γινεται ένα μικρο φαουλ…ζηταει τα λεφτα εκ των προτερων…θεωρω ότι ετσι χαλαει για λιγα δευτερολεπτα το ομορφο κλιμα ‘’της τυχαιας’’ γνωριμιας και πρεπει να σταματησει να γινεται…δεν προκειται να μην δωσουμε το αντιτιμο.
Βγαινοντας από το ντουζ ξεκιναμε και ζω μοναδικες στιγμες….περιγραφη θα κανω επιγραμματικα…εζησε την κάθε στιγμη το χαρηκε παρα πολύ κορμια ενωμενα όπως εγραψε και ενας άλλος συναδελφος…πιπα αφρος [επιτρεψτε μου να καινοτομησω στην ορολογια , φοβερη αισθηση γλυκια ηδονη , συνωνυμο το βελουδο, αυτά για την πιπα..]
Στανταρακι η λιλυα ελπιζω να μην γινει ακριβοθωρητη και ακριβη μετα την κριτικη μου …οι κριτικες μου εχουν περαση [αστειο]
Παμε τωρα στα ζητηματα που πρεπει να λυθουν – διορθωθουν με τις αποψεις σας στα σχολια της κριτικης
Α] αφορα συναδελφους ‘’εξυπνακηδες’’ : δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα στο σαιτ να γραφεις κριτικη για κοπελα , η οποια δεν συμφωνει με τις προηγουμενες [ειτε θετικη ειτε αρνητικη] να αφιερωνεις πολυτιμο προσωπικο χρονο [1/2 ωρα εγω] και να βγαινει ενας αυγολεμονος να σε αμφισβητει κατηγορωντας σε ότι εισαι εγκαθετος και ψευτης !!!! ακουστε βλακες, δυστυχως στα σημερινα δεδομενα του χωρου των επισκεπτριων κοριτσιων οι συναντησεις με τους συναδελφους δεν μοιαζουν μεταξυ τους…τι δεν καταλαβαινετε ?? αλλοι θα περασουν καλα αλλοι όχι …
Β} προς τα πρακτορεια σχετικο η τελευταια θεση μου στο Α] : Το ειχα γραψει και στην προηγουμενη κριτικη …Δεν είναι δυνατον σε επαγγελματικο χωρο πληρωμενου ερωτα να υπαρχουν κακες κριτικες …. Προτεινω όσες κοπελες δεν τους αρεσει κατι πανω μας [εμφανισιακά ή συμπεριφορας ] η δεν εχουν καλη διαθεση , καλυτερα να εγκαταλειπουν το ραντεβου πριν αυτό πραγματοποιηθει. Είναι προτιμοτερο να πληγωθει ο πελατης συναισθηματικα παρα οικονομικα …. Αυτό πιστευω ποναει περισσοτερο . είναι πολύ φυσιολογικο καποιες κοπελες να μην τους αρεσεις … Η αποψη μου είναι να φευγουν το θεωρω πιο τιμιο…
Να στε καλα που με διαβασατε , θα χαρω ν ανταλλαξουμε αποψεις και να εχουμε από ολους ΔΙΘΥΡΑΜΒΟΥΣ !!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.732
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2018
Μπραβο που περασες καλα φιλε. Τι να πω ρε παιδια εγω σε παλαιοτερο tour που ειχε κανει ηταν πολυ μετρια μαλλον εχει αλλαξει το τροπαριο. καλο αυτο !!!
14 Μαΐου, 2018
Αφού με σχολίασες θα σε σχολιάσω και εγώ. Την πήρες εργολαβία τύπε; Εσύ τουλάχιστον το παραδέχτηκες οτι σου ζήτησε κριτική. Είναι πιο έντιμο τουλάχιστον που το αναφέρεις. Χαίρομαι που πέρασες καλά αλλά πιο πολύ χαίρομαι που η καριόλα πλέον δουλεύει τα λεφτά που ζητάει. Αυτό είναι και το νόημα, να καταλάβει ότι θα κλέψει ένα πελάτη αλλά θα το βρει μπροστά της μετά...
14 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσπαθώ να καταλάβετε ότι υπάρχει πιθανότητα στην επόμενη συνάντηση να είναι για κλωτσιές. .αυτό δεν σημαίνει ότι έχουμε το δικαίωμα να αμφισβητουμε τον άλλον
15 Μαΐου, 2018
Τύπε θα σου απαντήσω πολύ συνοπτικά και ψύχραιμα ότι αν εφαρμόσουν τα γραφεία και οι ανεξάρτητες κοπέλες τα μισά από αυτά που λες στο Β ζήτημα θα κλείσουν σε ένα μήνα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4