Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Χαιρετώ τους αγωνιστές του bou.
Kατ αρχήν να ευχαριστήσω άλλη μία φορά όλους όσους περιγράφουν τις δικές τους εμπειρίες καθότι μέσα από αυτές τις λίγες γραμμές μαθαίνουμε και οι υπόλοιποι για το τί παίζει εκεί έξω.
Προχωράω στην αιτιολόγηση του τίτλου αλλά και την δική μου εμπειρία.
Ημερομηνία ενδεικτική αλλά κοντινή σχετικά.
είμαι προβληματισμένος γιατί οι φωτογραφίες του χώρου με αυτό που συνάντησα δεν υπάρχει.......καμμία σχέση όμως.
ένα κρεβάτι της κακιάς ώρας, μπάνιο-ντουσιέρα ανύπαρκτα.Έναν νιπτήρα μόνο που έπλυνα τον φιρφιρίκο μου και φυσικά τα έκανα όλα πουτάνα.Στην βάρδια άλλα έλεγε το σάιτ κ άλλη κοπέλα συνάντησα.Μια Μαρία ψηλή μελαχρινή με τρύπα στο χείλος της.Χαλαρά βυζιά, χαλαρός κώλος.Μου είπε δεν δίνει κουλουράκι ( μικρό το κακό) .Στον αγώνα 3 λεπτά πίπα με προφυλακτικό και στα γρήγορα στήσιμο στα 4 ( δεν τρελάθηκα από την θέα) με άμεσο ξεμπούκωμα. Είχα μαζέψει πράμα!!!!
Το λοιπόν.......το κατώφλι που πέρασα είναι αυτό που φαίνεται στις φώτο όλο το υπόλοιπο όμως είναι εντελώς διαφορετικό.Αν κάποιος επιθυμεί να με διαφωτίσει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Να περνάτε όλοι καλά.Ναι!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Lucifer_gr37
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.575
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, anestis_38, Andrew256 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2018
Ζήτα το συγκεκριμένο δωμάτιο αλλιώς μην μπαίνεις τράβα καμιά άλλη φορά, επιλογές στα πέριξ υπάρχουν πολλές.
08 Μαΐου, 2018
2 παρατηρήσεις έχω φίλε.
1. Πολύ σημαντικό είναι να βρεις τη κοπέλα που γουστάρεις. Εσύ πέρασες -ενώ πήγαινες για άλλη. Σφάλμα. ΤΕΡΑΣΤΙΟ! Ίσως και να μην την γούσταρες. Κατσικογάμης
2. Αν αξιολογείς με Χμμμ; 3 το χώρο, τότε μάλλον δεν πήγες στο Λ73Α. Ποτέ δεν έχω βρει δωμάτιο "αχούρι" εδώ. Και πηγαίνω αρκετά συχνά, σε όλες τις βάρδιες και τις 22 ώρες λειτουργίας. Από 9 πρωί ως 7 το άλλο πρωί.

Σου προτείνω να ενημερώνεσαι από κριτικές άλλων μπουρδελιάριδων εδώ, και αν θες την γνώμη μου να επιλέγεις Κλεοπάτρα, Κωνσταντίνα, αλλά πρωτίστως αυτή που θα γουστάρεις ως κορμί.
Καπέλο
P
PEODAS
08 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3