Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παιδια γραφω για την κοπελα γιατι δεν εχει γραψει κανενας και επειδη με εχουν βοηθησει πολυ οι κριτικες των φιλων συναγωνιστων γραφω και εγω μηπως βοηθησω. οι φωτο ειναι ακριβεστατες αυτο που βλεπετε αυτο ειναιΠροσκύνημαΠροσκύνημα, η επικοινωνια με το πρακτορειο πολυ καλη οπως παντα. η κοπελα ηρθε στην ωρα της με ενα ωραιο κοντο φορεμα χαμογελαστη και ευχαριστη. αφου κατσαμε λιγο τα ειπαμε πηγε για μπανακι και ηρθε με την πετσετα στο κρεβατι, την βγαζει και βλεπω ενα σωματακι πολυ καλο και σωστες αναλογιες. χαιδεματα γλωσσοφιλα και ξεκιναει πιπουλα αρκετα καλη μπορω να πω, μην τα πολυλογω ηταν δεκτικη σε οτι της ελεγα και τελειωσα στο στοματακι της. παιδια επειδη εγω ειμαι ( αγαπουλης) δεν ειμαι του αγριου και του σκληρου δεν μπορω να ξερω πως θα ανταποκριθει ,το μονο που ξερω οτι η κοπελα κανει τα παντα να σε ευχαριστησει και περασα τελειαΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
387
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, Spanakeros, infirium και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2018
Δεν μας βοηθας αρκετα....Και η εγγραφη χθεσινη....
07 Μαΐου, 2018
Οκ η κριτική του δεν είναι και η πιο αναλυτική αλλά τουλάχιστον αξιώθηκε να γράψει μια κριτική. Κοπέλες που είναι κλεισμένες 2-3 μέρες συνεχόμενες και δεν υπάρχει ΜΙΑ κριτική!!! Αυτό με ξεπερνάει.... ευχαριστώ πολύ Ark153
07 Μαΐου, 2018
τα μαλλια της ειναι ακριβος οπως στην φωτο τα βυζια ειναι σιλικονατα 2αρακι και ο κωλος ειναι αρκετα καλος. ειναι γυρω στα 30 και δεν ειναι σπασμενη ελπιζω να βοηθησα λιγο παραπανω
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οΚ...Σε ορισμένα ναι βοήθησες...
07 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ξέρεις κάτι είναι κλεισμένες αλλά όχι από άτομα που γράφουν και είναι στο σαιτ...Υπάρχουν τύποι που σκάνε χοντρά χρήματα και δεν γράφουν ΠΟΤΕ εδώ μέσα...Τις προάλλες έσκασε μύτη στο Ελληνίς τύπος με mercedes καινούργιο μοντέλο και ανέβηκε σε δωμάτιο...Αυτός μπορεί να έχει φράγκα και να πηγαίνει σε έσκορτς συνέχεια αλλά να μην γράφει τίποτα εδώ...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5