Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34871
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Την καλησπέρα μου στους συναγωνιστές. Αν και "αρχαίος" στο άθλημα είναι πρώτη μου κριτική. Και αυτό γιατί απλά έτυχε .
Λοιπόν στα της συνάντησης και του αγώνα. Η κοπέλα είναι ντόπια όντως. Με τίποτα 24. Μια συνηθισμένη κοπέλα που περιμένει το λεωφορείο στη στάση. Προσωπικά δε θα της έδινα ιδιαίτερη σημασία. Ήρθε εντελώς αμακιγιάριστη με τζην σκισμένο μοδάτο. Πρώτη φορά που πας σε πελάτη - και μάλιστα από τους καλούς του γραφείου - δεν υπάρχουν δικαιολογιες περί άνεσης κτλ.
Σοσιαλ; Εντάξει, τρελοκομείο. Μιλάει ακατάπαυστα σε σημείο που να ξεχάσεις γιατί την κάλεσες. Είναι και κάπως ωμή στις εκφρασεις της. Της πιάτσας είναι και το δείχνει.
Στα του αγώνα τώρα. Δεν λέει όχι σε κάτι. Πίπα χωρίς ρούφηγμα. Βαθιά άμα θές οκ. Γαμήσι το κλασικό του μπουρδέλου και της ξεπέτας. Άμα όμως ζητήσεις κάτι άλλο προσαρμόζεται. Καλή δουλειά στο βυζί, καπώς σκληρά στο πλάϊ βέβαια. Κώλος με θέματα. Χαλαρά κωλομάγουλα. Θέλει γυμναστήριο επειγόντως. Τα μουνόχειλά της κρέμονται και εμένα προσωπικά αυτό με χαλάει.
Μετά την πίπα είχαμε λίγο καβάλα απο πάνω και συνεχίσαμε με πρωκτικό. Χωρίς λιπαντικό τον πήρε άνετα . Δεν είναι πολύ σφικτή η ροδέλα αλλά όχι και ξεχειλωμένη. Γενικά το νιώθεις το κωλαράκι της. Μετά βγήκα χωρίς μερέντα και έχυσα στο σώμα της. Άλλος γύρος δεν υπήρξε. Δεν το επεδίωξα άλλωστε γιατι κατάλαβα πως δεν θα είχε κάτι άλλο να δείξει.
Φιλότιμή είναι και για τους αρχάριους καλή για να κάνουν ότι δεν έχουν κάνει και κυρίως χαβαλέ.
Εγώ όμως περίμενα κάτι άλλο. Κάτι αισθησιακό που η Κωνσταντίνα δεν μου το έβγαλε...
Καλώς σας βρήκα και να γαμάτε καλά.

ΥΓ στις φωτό δεν βάζω παραπλανητικές γιατί σημαίνει δόλο . Όμως δεν είναι και απόλυτα ακριβείς για να λέμε του στραβού΄το δίκιο. Πρέπει να αντικατασταθούν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
619
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexykonstantina, chris1955, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού