Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Απόγευμα Πέμπτης και αφού διάβασα την προηγούμενη κριτική ότι πρόκειται για την πρώην Άιντα είπα να περάσω αν και δίσταζα λέω άντε και πάω δωμάτιο.Μετα από λίγο έρχεται η Κορίνα(Άιντα) χαμογελαστή βγάζει ένα δικτυωτό ολόσωμο που φορούσε και χύθηκαν οι βυζάρες της έτσι έπεσα με τα μούτρα επάνω τους μετά με ρωτά πως θέλω τσιμπούκι με ή χωρίς Καποτά τής λέω με Καποτά την περνάει και ξεκινά ένα πολύ μέτριο τσιμπούκι με πολύ χέρι και ρηχό άστο της λέω να προχωρήσουμε στο σεξ ανεβαίνει από πάνω την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση αλλά το μουνι της ήταν αρκετά ανοικτό καθώς την είχα από κάτω μου ρθε μια άσχημη οσμή από τα πόδια της .ε δυσκολία κατάφερα να τελειώσω.Γενικοτερα ένιωσα σαν Ζωέμπορας που βρίσκεται σε κτηνοτροφικη μονάδα με Γελαδια καθώς το σώμα της Κοπέλας είναι κάπως βουβαλισιο δεν θα την συναντήσω άλλη φορά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Bonecrusher και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2018
Κατσικογάμης
Ktηνοβασία δλδής?! Χμμμ;
P
PEODAS
04 Μαΐου, 2018
Σωστή και χρήσιμη η κριτική. Και στην Περγάμου 1 η ίδια απλυσιά/ και αγενής συμπεριφορά γενικώς,
05 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σου πω φίλε εγώ θά της πρότεινα να πάει Γερμανία που η κτηνοβασια είναι που διαδεδομένο Φετίχ σίγουρα θα κάνει δουλειά
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3