Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
συνεννόηση πανεύκολη.
ήρθε στον χώρο μου, με θυμήθηκε το μικρό , κάτι μου θύμιζε και μένα αλλά όχι πολλά. (την θυμήθηκα μετά γιατί έχει ένα σημάδι στο δεξί κωλομέρι) χαιρετούρα και είσοδο στον χώρο. μες στην τρέλα λόγω του νερού της ηλικίας της, λέμε δυο λόγια , όσο μπορεί και αυτή, γδύνεται και πάει μπάνιο. επιστροφή με το νεανικό κορμάκι , όμορφο και προσεγμένο το θέαμα.
τα γλωσσόφιλα δεν τα έχει ( για μένα τουλάχιστον) αρχίζει την πίπα και παραπονιέται ότι είναι μεγάλος, δεν κάνει το κάτι το τρομερό, την σταματάω και αρχίζω να την γλύφω εγώ και έμοιαζε σαν να γλύφω παγωτό, κάτι ρε παιδί μου , κάνε κάτι , ένα σκέρτσο, κάτι τις.
μου προτείνει προφυλακτικό , το οποίο και μου φόρεσε , λιπαντικό φουλ, λες και γράσαρες κανά τανκ και αρχίζει το σόου, μη πονάω , όχι βαθιά, να τραβιέται , πάντως τα 3/4 δεν μπήκα μέσα. μου προτείνει στα πλάγια . κάποια στιγμή τελείωσα μέσα της. επιτέλους λέω. μπάνιο κουβέντα κρασί λεφτά και γεια σας.

εάν είχα γράψει κριτική θα το είχα δει . καλά να πάθω. δεν μπορεί την προηγουμένη φορά να είχα περάσει καλύτερα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.748
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2018
Σαν να περιγράφεις το δικό μου ραντεβού με την Victoria, καρμπόν!
04 Μαΐου, 2018
Και έβαλες μέση βαθμολογία 7.2 για τέτοιο ραντεβού?! Άντε να πω στην εμφάνιση πως ήταν ωραία.. αλλά στα υπόλοιπα γιατί τόσο ψηλά?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2